Intrari recente

  • de cand au ajuns ***(femeile) ofiteri militari cu onoare???

    Ti-ale drecu de *** penale ce sunteti voi femeile!. De cand drek a ajuns o petarda ordinara de femeie sa fie militar si ofiter si cu onoare si demnitate????? ...***!. Pai parasuta asta se duce cumva pe timp de razboi sa lupte si sa moara pe front????? ti-ale dereq cu jidanii care va promoveaza in ...

    la Stire: Vadim Tudor, dat in judecata de un fost ofiter SPP
    Fostul ofiter SPP Daniela Toba l-a actionat in judecata pe Corneliu Vadim Tudor, Partidul Romania Mare, ziarul "Tricolorul" si redactorul acestei publicatii, Simona Fica, pentru publicarea articolului intitulat "Este, oare, Daniela Toba amanta lui Marcel ...
  • Toate coorvele si parasutele ajung judecatoare

    Toate *** si traseistele care isi fac rodajul prin italia si spania sunt judecatoare si procuroare. O sa se duca drek toata societatea cu femeile care da sentinte si judeca dupa cum le vin lor ciclu menstrual .

    la Stire: Prima femeie magistrat militar din Romania
    Judecatoarea Simina Avram este prima femeie magistrat militar din Romania, dupa ce Sectia pentru judecatori a CSM a aprobat transferul acesteia de la Tribunalul Mures la Tribunalul Militar Cluj. Cererea de transfer a judecatoarei a fost aprobata de mem...
  • mmmmmmmmmmm

    Pentru@Maida, deci inseamna ca , creierul la femei este mai mereu rece si nu se \'incalzeste\' deloc din cauza nefunctionarii lui, asa-i?..de aceea ele nu prea au probleme cu calvitaia . Tampenii specifice femeiesti! Motivele cheliei la barbati difera de cele ale femeilor. La barbati caderea paru...

    la Stire: Lipitorile te scapa de chelie
    Tratament cu lipitori pentru disparitia cheliei, aceasta este inventia cu ajutorul careia medicii unei universitati hinduse din Nordul Indiei spera sa rezolve una dintre cele mai spinoase probleme ale barbatilor. Pacientii trebuie sa urmeze "prescripti...
  • Romancele=viaci ptr export

    Pentru toata prostimea care nu stie trebuie sa spun ca nu barbatul roman a creea situatia asta jalnica a societatii romanesti si slugile de la conducerea tarii care executa orbeste ordinele occidentului , acelea de a distruge natiunea asta. Cat despre romance se cam stie faptul ca sunt printre cel...

    la Stire: Romanca, in cautare de sot american. Am vreo sansa?
    Industria intalnirilor online a cunoscut, in ultimii ani, o ascensiune fulminanta, ajungand sa valoreze, la nivel mondial, peste un miliard de dolari pe an. Conform unui studiu realizat de Matchmaking Institute, cei mai cheltuitori la acest capitol su...
  • Problema e ca or sa de anavala peste noi!

    Problema este ca din cauza asta or sa dea navala peste noi sa ne sufoce

    la Stire: In China sunt prea multi barbati si prea putine femei
    In 2005, China avea un excedent de peste 32 de milioane de baieti sub 20 de ani fata de populatia feminina de aceeasi varsta. Cercetatorii Universitatii Zhejiang din China si cei ai Universitatii College din Londra au explicat fenomenul prin avorturile...
  • Sperieturi zioniste

    Deja nu mai tine gargara jido/zionista; ca vin comunistii, ca ataca teroristii, \'ca cade\' asteroidul , ca plezneste cometa, ne coce soarele.Nu mai tine nenea\'!deja dati pe afara de globalisme imbecile ;\'\'rasa umana\'\',\'\'toti oamenii se nasc egali\'\'(chiar si maimutele antropoide din africa)...

    la Stire: Ne va lovi un asteroid? Astronautii se pregatesc pentru el
    Dupa atatea scenarii apocaliptice in care mereu se mentioneaza amenintarea unor asteroizi care ar putea lovi Pamantul, canadienii si americanii incep sa puna in aplicare planurile de salvare a planetei. Chiar si presedintele SUA, Barack Obama, a cerut ...
  • Mergeti ca vitele la vot, indemn pt toti spalatii pe creiere

    O sa va duceti toti la vot ca vacile si o sa va intoarceti ca boii...pentru ca nu ati inteles nimic!, Faptul ca nimic nu s-a schimbat in bine decat in rau de 23 de ani ar trebuii sa va dea de gandit, dar cun natiune romana a fost , este si va fi formata tot din rumegatoare umane treaba este clara si...

    la Stire: Liviu Dragnea: 9 decembrie - o zi de rascruce pentru tara noastra
    Secretarul general al Partidului Social Democrat (PSD), Liviu Dragnea, sustine ca 9 decembrie va reprezenta "o zi de rascruce pentru tara noastra", iar electoratul va trebui sa aleaga "calea spre o Romanie puternica". "9 decembrie nu este o simpla zi i...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Mananci ce nu trebuie baiatu!

    De fapt tiganii sunt tolerati, promovati si privilegiati pana la extrem aici in romania. Eu n-am vazut sa vina politia sa amendeze pe un tigan asa cum au venit la mine doar pentru ca mi-a expireat BI-ul cu o saptamana fara sa stiu si venisera 4 animale cat plopu racnind din toti rarunchii cine este ...

    la Stire: Ministrii francezi vor sa rezolve problema rromilor - Bucurestiul, confundat din nou cu Budapesta
    Vizita ministrului de Interne al Republicii Franceze, Manuel Valls, si a ministrului delegat pentru Afaceri Europene, Bernard Cazeneuv, in Romania este dezbatuta pe larg de presa fraceza. In articolul jurnalistilor s-a strecurat insa o eroare, iar Bucures...
  • Rasa africana n-ar trebuii acceptata printre

    Totusi daca in final in acel amestec al raselor umane se va include si cea africana atunci finalul omenirii va fi unul dezastruos,...lucru pe care deja incearca sa-l faca elitele evreiesti, altfe rasa cea mai primitiva si inapoiata de pe glob (africanii)n-ar mai fi atat de promovati si raspanditi in...

    la Stire: Craniul ce rescrie istoria evolutiei umane
    Un craniu vechi de 1,8 milioane de ani descoperit in Georgia ofera o viziune noua si surprinzatoare asupra modului in care se credea ca planeta a fost colonizata de primii oameni. Arheologii au descoperit in apropierea capitalei georgiene Tbilisi cinci...
  • Africa de sud este lagarul de exterminare ptr albi in prezent

    Africa de Sud este prietenoasa doar cu cei de culoare , vad ca nu se spune nimic despre genocidul si masacrele la care sunt supusi albii acolo ,din anii 60 de cand au obtinut idependenta totala coloratii si pana-n prezent au fost ucise zeci de mii de familii de albi doar din razbunare

    la Stire: Cele mai prietenoase tari din lume pentru emigranti
    Numarul romanilor care s-au stabilit in alte state a crescut in ultimii ani si din ce in ce mai multi conationali se gandesc sa paraseasca tara, siliti in special de situatia economica de la noi. Un sondaj realizat anul trecut, cu ajutorul a 4.127 de e...