Intrari recente

  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Boicot!

    Eu nu votez cu nemeni, nimeni dintre aceste partide ce candidează nu meriă încrederea mea! Totul e o hoţie iar eu la hoţii nu vreau să prticip! Îmi voi anula votul! Voi scrie pe buletinul de vot: "Jos politicianiştii nesimţiţi!"

    la Stire: USL vrea Constitutie, dar fara referendumul din 2009: "A fost un abuz. Poporul a gresit"
    Reprezentantii USL sunt de parere ca modificarea Constitutiei ar trebui sa se produca in 2013, insa fara sa se tina cont si de rezultatele referendumului din 2009, cand s-a votat pentru trecerea la un Parlament unicameral cu maximum 300 de parlamentari. ...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Culmea aroganţei!

    Culmea nesimtirii si a arogantei, la domnul deputat Fenechiu: "Imi asum ca politician ca acel referendum a fost un abuz, consider ca poporul a gresit", a adaugat deputatul de Iasi. Domnia sa consideră că poporul a gresit!!! Atunci de ce mai intrebăm poporul? Să stabilească domnul Fenechiu totul, să ...

    la Stire: USL vrea Constitutie, dar fara referendumul din 2009: "A fost un abuz. Poporul a gresit"
    Reprezentantii USL sunt de parere ca modificarea Constitutiei ar trebui sa se produca in 2013, insa fara sa se tina cont si de rezultatele referendumului din 2009, cand s-a votat pentru trecerea la un Parlament unicameral cu maximum 300 de parlamentari. ...
  • Culmea aroganţei!

    Culmea nesimţirii şi a aroganţei, la domnul deputat Fenechiu: "Imi asum ca politician ca acel referendum a fost un abuz, consider ca poporul a gresit", a adaugat deputatul de Iasi. Domnia sa consideră că poporul a greşit!!! Atunci de ce mai întrebăm poporul? Să stabilească domnul Fenechiu totul, să ...

    la Stire: USL vrea Constitutie, dar fara referendumul din 2009: "A fost un abuz. Poporul a gresit"
    Reprezentantii USL sunt de parere ca modificarea Constitutiei ar trebui sa se produca in 2013, insa fara sa se tina cont si de rezultatele referendumului din 2009, cand s-a votat pentru trecerea la un Parlament unicameral cu maximum 300 de parlamentari. ...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Boicot!

    Iată de ce mi-e scârbă de toţi aceşti politicieni care ne cerşesc votul! "Jos politicianiştii!" - asta voi scrie pe buletinul de vot la alegeri!

    la Stire: Deputatul PSD Ion Stan, saltat si audiat la DNA
    Deputatul PSD de Dambovita Ion Stan a fost adus, joi, cu mandat la sediul DNA, el fiind acuzat de trafic de influenta si obtinere de foloase necuvenite. Social-democratul, care este si vicepresedinte al Comisiei comune de control al activitatii SRI din...
  • De toată jena!

    Iată de ce mi-e scârbă de toţi aceşti politicieni care ne cerşesc votul! Jos politicianiştii! Asta voi scrie pe buletinul de vot la alegeri!

    la Stire: Deputatul PSD Ion Stan, saltat si audiat la DNA
    Deputatul PSD de Dambovita Ion Stan a fost adus, joi, cu mandat la sediul DNA, el fiind acuzat de trafic de influenta si obtinere de foloase necuvenite. Social-democratul, care este si vicepresedinte al Comisiei comune de control al activitatii SRI din...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    De toată jena!

    Mi-e scârbă de politicienii de la noi! Jos politicianiştii! Asta voi scrie pe buletinul de vot!

    la Stire: Candidatul puncte-puncte din colegiul 18 - De la cititori
    Fiindca nu ma duc sa votez pe cineva pentru ca mi-a dat un pix, un tricou sau un kilogram de faina, am inceput, ca un elector disciplinat, sa ma interesez despre candidatii la parlamentare si ofertele lor electorale. Asa am ajuns pe site-ul candidatul...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Boicot!

    "Nu mai legitimati farsa electorală!", "Nevoia de democratie reală ne cere să anulăm votul!" , "Schimbată legea electorală, incat să putem vota!", "Vrem alegeri cu adevărat libere!","Intoarceti spatele falsilor reprezentanti!", "Stampilati-i pe toti, ca pe niste hoti!" , "Nu mai acceptăm ca partide ...

    la Stire: Facem alegeri. Pentru alt sistem ticalosit (Opinii)
    USL va castiga alegerile. Si va institui inca un "sistem ticalosit". Inainte sa sara postacii platiti de partide pe mine si sa ma acuze ca sunt in slujba lui Basescu (desi saptamana trecuta eram sclav USL cand ii torpilam pe ARD-isti), sa clarific un ...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    O altă cale!

    Acum, in decembrie, nu avem cu cine vota! Am votat timp de 20 de ani cand cu unii, cand cu altii. Toti s-au dovedit o apă si un pămant. Toti s-au dovedit la fel de ticălosi. M-am săturat! Nu mai vreau să fiu cobaiul lor, nu mai vreau să dau girul meu, increderea mea, votul meu unor ticălosi! Imi voi...

    la Stire: Facem alegeri. Pentru alt sistem ticalosit (Opinii)
    USL va castiga alegerile. Si va institui inca un "sistem ticalosit". Inainte sa sara postacii platiti de partide pe mine si sa ma acuze ca sunt in slujba lui Basescu (desi saptamana trecuta eram sclav USL cand ii torpilam pe ARD-isti), sa clarific un ...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Mulţi da' proşti...

    Vrei să spui "mulţi da' proşti". Ei bine, la alegerile din 2008, au fost in medie 350.000 voturi nule şi buletine albe. Dacă anul ăsta vor fi mult mai multe buletine anulate, să zicem dublu, lucrul ăsta ar trage, pote, un semnal de alarmă, ar fi poate o palmă pe obrazul politicii de la noi!

    la Stire: Facem alegeri. Pentru alt sistem ticalosit (Opinii)
    USL va castiga alegerile. Si va institui inca un "sistem ticalosit". Inainte sa sara postacii platiti de partide pe mine si sa ma acuze ca sunt in slujba lui Basescu (desi saptamana trecuta eram sclav USL cand ii torpilam pe ARD-isti), sa clarific un ...
  • Boicot!

    Boicot! Anulaţi-vă votul! Transmiteţi un mesaj clar şi dezaprobator tuturor politicianiştilor de la noi! Nu-i mai vrem!

    la Stire: Facem alegeri. Pentru alt sistem ticalosit (Opinii)
    USL va castiga alegerile. Si va institui inca un "sistem ticalosit". Inainte sa sara postacii platiti de partide pe mine si sa ma acuze ca sunt in slujba lui Basescu (desi saptamana trecuta eram sclav USL cand ii torpilam pe ARD-isti), sa clarific un ...
    Arata cele 2 raspunsuri la acest comentariu