OAUUUUU

  • cea mai rapida condamnare intr-un dosar de coruptie Parca nu-mi vine sa cred vezi daca baiatul a fost inteligent a recunoacut vinovatia ce e 10.000 lei la un amarastean din asta? mai luam in calcul si recenta arestare a lui gruia de la GFR , se cam ingroase treaba pentru unii. incepe justitia sa isi faca treaba indiferent de presiunile politice care s-au facut si se fac inca, protejata din umbra de uniunea europeana, singura institutie care i-a cam tinut in frau pe iubitii nostri guvernanti. Si uite asa incet incet se pune de un guvern penal bombonel-prim ministru fenecchiu transporturi voicu- interne becali sport ritzi-- tineret muresan - finante remes -agriicultura babiuc- aparare si acus apare si voiculescu pentru viceprim-ministru si daca il luam in considerare pe chiuariu la justitie si noghi la comunicatii guvernul e aproape gata. mai sunt cateva portofolii libere dar sigur se vor ocupa cat de curand avand in vedere cazurile care sunt inca pe rol Mai trebuie si un sediu si pentru asta ar trebui sa se apeleze la vadim tudor ca si asa a promis ca canstruieste o puscarie privata si asta e doar inceputul sunt curios ce va urma.. bine nu va fi pentru unii....

    la Stire: Deputatul spagar Gheorghe Coman, condamnat la un an de inchisoare cu executare
    Deputatul Gheorghe Coman a fost condamnat, joi, la un an de inchisoare cu executare, in dosarul in care este acuzat de folosirea influentei de catre un om politic pentru a obtine bani, bunuri sau alte foloase necuvenite. Totodata, judecatorii de la Ina...
    Arata cele 2 raspunsuri la acest comentariu
0 comentarii