Intrari recente

  • SF

    Ce nenorocire pe capul bucurestenilor sa-l suporte pe acest securist la primaria capitalei. Oprescu are numai SF-uri in cap! Abereaza constant…a devenit penibil! Simte ca pierde alegerile si incearca sa de-a vina pe oricine altcineva pentru dezastrul din primarie. Singura s-a realizare este labirint...

    la Stire: Sorin Oprescu vrea sa dea in judecata RADET
    Primarul general al Capitalei, Sorin Oprescu, intentioneaza sa actioneze in instanta conducerea RADET, pentru modul in care au fost gestionati banii acestei regii. "Am sa adresez o plangere penala pentru acest motiv. Daca nu or mai fi si alte motive. P...
  • Adio primarie

    Nu cred ca va mai fi ales primar, habar nu are de administratie. El stie doar sa se planga si sa dea vina pe altii pentru nerealizarile sale! Il intereseaza doar propriul buzunar nu si siguranta cetatenilor!

    la Stire: Sorin Oprescu vrea sa dea in judecata RADET
    Primarul general al Capitalei, Sorin Oprescu, intentioneaza sa actioneze in instanta conducerea RADET, pentru modul in care au fost gestionati banii acestei regii. "Am sa adresez o plangere penala pentru acest motiv. Daca nu or mai fi si alte motive. P...
  • Jalnic om!

    Sorin Oprescu nu stie sa administreze cu chibzuinta bugetul capitalei. El habar nu are ca trebuie sa dea bani la caldura el dirijeaza fondurile catre ceasuri aurite, carnati, busturi, statui, stelute si alte nebunii. Jalnic om! Zapada iarasi l-a gasit nepregatit!

    la Stire: Sorin Oprescu vrea sa dea in judecata RADET
    Primarul general al Capitalei, Sorin Oprescu, intentioneaza sa actioneze in instanta conducerea RADET, pentru modul in care au fost gestionati banii acestei regii. "Am sa adresez o plangere penala pentru acest motiv. Daca nu or mai fi si alte motive. P...
  • ELCEN

    tovarasul Sorin oprescu vrea sa lase Bucurestiul in frig acum in mijlocul iernii. Trebuia sa plateasca de mult banii catre furnizorul de energie asa cum l-au somat consilierii PDL! El se tine prostii!

    la Stire: Sorin Oprescu vrea sa dea in judecata RADET
    Primarul general al Capitalei, Sorin Oprescu, intentioneaza sa actioneze in instanta conducerea RADET, pentru modul in care au fost gestionati banii acestei regii. "Am sa adresez o plangere penala pentru acest motiv. Daca nu or mai fi si alte motive. P...
  • ZERO

    Bani publici din bugetul primariei capitalei au devenit pusculita de campanie electorala a lui Sorin Oprescu si celor din jurul sau. De trei ani de zile Bucurestiul sta pe loc...nici un plan de dezvoltare, nici un fel de viziune urbanista. Oprescu este ZERO!

    la Stire: Sorin Oprescu vrea sa dea in judecata RADET
    Primarul general al Capitalei, Sorin Oprescu, intentioneaza sa actioneze in instanta conducerea RADET, pentru modul in care au fost gestionati banii acestei regii. "Am sa adresez o plangere penala pentru acest motiv. Daca nu or mai fi si alte motive. P...
  • Masurile luate de guvernul Boc au fost responsabile si corecte!

    Masurile luate de guvernul Boc au fost responsabile si corecte!Romania se afla pe un drum iar efecte incep sa se vada!MDRT este cel mai eficient minister iar elena udrea cel mai bun ministru!

    la Stire: Posturi libere in ministerul Elenei Udrea
    Ministerul Dezvoltarii Regionale si Turismului (MDRT) recruteaza patru consilieri care vor activa in cadrul Directiei Cooperare Teritoriala Internationala. Posturile, disponibile pe perioada determinata, vor fi alocate in urma unui concurs organizat in...
  • Comentariu

    Ma bucur ca prin deschiderea Romaniei catre Europa si nu numai se urmareste nu numai atragerea de turisti dar si crearea de noi locuri de munca!Asta inseamna ca economia incepe sa-si revina si nu e de mirare ca revirimetul incepe de la MDRT!

    la Stire: Posturi libere in ministerul Elenei Udrea
    Ministerul Dezvoltarii Regionale si Turismului (MDRT) recruteaza patru consilieri care vor activa in cadrul Directiei Cooperare Teritoriala Internationala. Posturile, disponibile pe perioada determinata, vor fi alocate in urma unui concurs organizat in...
  • Elena UDREA este un bun manager

    Elena Udrea este un bun manager, care stie sa atraga fonduri europene si sa creeze valoare adugata investiilor pe care le realizeaza. Acesti oamenii care vor lucra araturi de cel mai bun ministru al guvernului Romaniei!!!

    la Stire: Posturi libere in ministerul Elenei Udrea
    Ministerul Dezvoltarii Regionale si Turismului (MDRT) recruteaza patru consilieri care vor activa in cadrul Directiei Cooperare Teritoriala Internationala. Posturile, disponibile pe perioada determinata, vor fi alocate in urma unui concurs organizat in...
  • Programe de dezvoltare

    Gestionarea programelor demarate de ministrul Elena Udrea la ministerul pe care il conduce atrage dupa sine si necesitatea creari de noi locuri de munca, un lucru laudabil care spune multe lucru despre capacitatile manageriale exceptionale ale doamnei Udrea!

    la Stire: Posturi libere in ministerul Elenei Udrea
    Ministerul Dezvoltarii Regionale si Turismului (MDRT) recruteaza patru consilieri care vor activa in cadrul Directiei Cooperare Teritoriala Internationala. Posturile, disponibile pe perioada determinata, vor fi alocate in urma unui concurs organizat in...
  • Politizarea institutiilor publice

    Politizarea institutiilor publice facuta de PSD si PNL, trebuie sa inceteze!foarte bine ca elena udrea aduce oameni noi in ministerul dezvoltarii. avem nevoie de sange proaspat in aparatul de stat!

    la Stire: Posturi libere in ministerul Elenei Udrea
    Ministerul Dezvoltarii Regionale si Turismului (MDRT) recruteaza patru consilieri care vor activa in cadrul Directiei Cooperare Teritoriala Internationala. Posturile, disponibile pe perioada determinata, vor fi alocate in urma unui concurs organizat in...