Intrari recente

  • de "elita"!

    felicitari tinerei pentru realizarile sale.sunt aproape sigur ca domnisoara nu are nici o vina ca autorul articolului e un cretin de "elita"

    la Stire: Elite fara granite - Ei sunt Romania: Avocata din New York, care a studiat sau lucrat in 9 orase de pe 3 continente
    Romania are o multime de tineri remarcabili. Auzim insa prea putine despre ei, iar pe multi nici nu ii cunoastem. Este si cazul Andreei Vasiliu, o tanara din Cluj care in prezent locuieste in New York. Andreea Vasiliu lucreaza ca avocat la o firma inte...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • e clar!

    piesa e superba .urat din partea talismanilor

    la Stire: Trupa Talisman, acuzata de plagiat - asculta melodia dupa care ar fi copiat (Video)
    La 16 ani de la lansarea piesei Atat de Singur, trupa Talisman se afla din nou in centrul unui scandal legat de plagiat. Dupa ce in urma cu peste un an Aurel Tamas era cel care le aducea acuzatii de plagiat pentru melodia Eu te-am iubit, de aceasta data o...
  • La multi ani!

    Cu ocazia pronuntarii sentintei le urez tuturor celor implicati "LA multi ANI!!!"

    la Stire: Faza incredibila la Inalta Curte: Giovani Becali a daramat un cameraman (Video)
    Giovani Becali s-a dat din nou in spectacol la Inalta Curte de Casatie si Justitie. Fostul impresar a daramat vineri un camerman, inainte sa intre la ICCJ. Ca si saptamana trecuta, cand a bruscat un reporter, Giovani Becali a actionat din senin si a...
  • wow!

    colosala!e prostia ta de autor!!!

    la Stire: Steaua, oferta colosala pentru un fotbalist roman
    Gigi Becali, finantatorul Stelei, a dezvaluit ca este gata sa-i faca o oferta colosala unui fotbalist roman. Mijlocasul celor de la FC Vaslui, Lucian Sanmartean, are sanse mari sa ajunga la echipa din bulevardul Ghencea dupa ce latifundiarul a renuntat...
  • wow!

    stiri din afara sfereifotbal-becali!cat mai multe va rugam!

    la Stire: Snooker: Stevens se califica in finala Openului Mondial din China
    Jucatorul galez s-a calificat dupa ce a castigat in joc decisiv, scor 6-5, in finala Openului Mondial de la Haiku, in China. Partida a fost una extrem de lunga, la doar 5-4 pentru Neil Robertson, jocul insumand aproape 4 ore de disputare. Pana la ur...
  • e vina lor!

    toti astia (de aur)va meritati soarta .cand o sa realizati ca steaua voastra nu mai exista de cand a venit ciobanu?

    la Stire: Becali a rabufnit la adresa fostelor glorii ale Stelei: Gest revoltator in cadrul unei conferinte
    Gigi Becali a reactionat vineri dupa ce fostii mari jucatori ai Stelei s-au plans ca n-au primit bilete la meciul cu Chelsea, din optimile Europa League. Nervos, Becali a venit in fata jurnalistilor cu aproximativ 300 de bilete, pe care le-a aruncat pe...
  • de ce?

    ce ne fac astia???doamne!gloante merita toti astia base,geoana ,ponta,iliescu.nastase,boc,antonescu.videanu,udrea,hrebe sau mai bine zis toata clasa politica.toti ar trebui judecati pt inalta tradare si subminarea economiei nationale asa poate am avea un nou inceput.cred ca ar fi bine cateva asasina...

    la Stire: Videanu: Necesitatea pactului a rasarit din limbajul dublu al lui Ponta
    Liderul PDL Bucuresti Adriean Videranu considera ca semnarea pactului dintre Traian Basescu si Victor Ponta a fost necesara din cauza "limbajului dublu" al premierului. "Necesitatea acestui document a rasarit din limbajul dublu al lui Ponta. Una spune...
  • mai bine

    mai bine un sfarsit dureros decat o durere fara sfarsit!

    la Stire: Lucescu cere ajutorul statului pentru salvarea fotbalului: "Sa intervina ministerele"
    Mircea Lucescu, antrenorul formatiei Sahtior Donetk, crede ca fotbalul romanesc nu poate fi salvat decat de o interventie a statului. Tehnicianul considera ca ministerele ar trebui sa se implice din nou si sa ajute fostele cluburi departamentale pentru...
  • chivu baiat de caracter

    nu stiu de ce se mira lumea ca nu se intoarce,in primul rand e vorba de caracter(daca ai zis un lucru asa sa fie),in randul al doilea :La ce il mai ajuta sa se intoarca?(e pe final de cariera ,macinat de accidentari,are un loc cald la inter si un cv ce ii mai asigura un contract mediu inca 3-4 ani i...

    la Stire: Chivu nu vrea sa mai auda de nationala Romaniei
    Fundasul Cristi Chivu, jucator retras de la nationala si aflat in vederile selectionerului pentru o revenire, refuza in continuare sa se intoarca printre "tricolori". Intrebat din nou despre planurile sale referitoare la prima reprezentativa, jucatorul...
  • frumos!

    Ciprian e un jucator foarte bun,are tehnica ,viteza,sut,joc de cap si are o mentalitate de grup(spre deosebire de mutu care nu vede decat poarta)Romania ar trebui sa faca echipa in jurul lui,insa incompetenta antrenorilor recenti ai Romaniei isi spune cuvantul.

    la Stire: Marica, gol fabulos pentru Schalke in Germania (Video)
    Romanul Ciprian Marica a facut un meci mare pentru Schalke 04, marti seara, in Cupa Germaniei. In meciul contra celor de la Sandhausen, in turul doi al competitiei, atacantul roman a marcat un gol de toata frumusetea in minutul 62, la scorul de 1-0. ...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu