Vezi comentariul la care s-a raspuns

Ciuma USL

  • Aveti orbu' gainii??? Vedeti totul in roz, cand de fapt este in rosu si gri!!! Cu ai vostri la putere, curge lapte si miere la robinete, salariile si pensiile curg doldora, euro a “scazut” si e mic-mic cat un pui de sobolan rosu, economia a sarit in slavi, Tonta, s-a imprumutat cu un miliard de euro ca sa va ia fata cu promisiunile populiste, pana le “donati” votul in toamna, desi atentie ce spun acum: Tonta asta al vostru, inainte de a veni la guvernare pe NEmerit, tipa din toti rarunchii ca el nu va imprimuta niciodata banii de la BM!!! Ei, ce ziceti fraierilor, va tras-o Tontanel?????? N-a fost bine cu PDL la guvernare, stiind cat de bine s-au chibzuit la punga si au facut fata cu brio crizei??!! Acum sa va dea Tonta ceea ce ati visat, adica trecutul reinviat- condus din umbra de Voiculescu Turnatorul cu acte in regula. A primit ca rasplata si Min. Agriculturii, exact ce si-a dorit taica flatulatul. deoarece are procese grele de frauda cu statul. Si, tot Ponta zicea ca nu face compromisuri!! Hehehehe! Ce lichea ordinara acest polip extirpat din DOS-ul lui Ilici. Asa ca, rozul vostru de acum este garantat rosu bolsevic. Duceti-va si pupati parinteste pe frunte pe Felix, Ilici, Nastase, Hrebe si toti ceilalti ciumati usl! Sa aveti spirt la voi, asa cum a cerut Oprescu, cand a dat mana cu “pulimea” adica cu fanii lui!!! Ca sa vedeti cat dispret au acesti comunisti ptr bobor, ptr voi toti cei de stanga bolsevica!

    la Stire: Sorin Oprescu: Nu mai merge cu minciuna
    Primarul general al Bucurestiului, Sorin Oprescu, totodata si candidat pentru un nou mandat la aceeasi functie, le-a transmis contracandidatilor sai ca nu mai merge cu minciuna. "Vreau sa le spun contracandidatilor mei ca nu mai merge cu minciuna (...)...
    Arata cele 3 raspunsuri la acest comentariu
0 comentarii