Vezi comentariul la care s-a raspuns

Nu exista sanse cu Iohannis, Ponta, PSD-PNL-PDL

  • Povesti, naivitati pana si a The Guardian. In fond, de unde sa stie ei cu ce ne luptam noi, pentru ce ne-am macinat in zadar 24 de ani de cand a cazut blocul comunist?! Iohannis este omul unui sistem la fel de invechit, la fel de toxic, la fel de parsiv pe teritoriul tarii noastre( ma refer la Forumul german care s-a imbogatit la noi si nu in Germania sub bagheta lui Iohannis). Niciodata cu ne vom rederesa cu astfel de indivizi precum sasul, Pona, PNL, PSD, PDL-Blaga! Sansa noastra, a tarii sta in dl Basescu si PNL condus de Udrea care, dupa cum vedeti patrunde greu in mintea colectiva, deoarece este ceva nou, atipic si nu le place. Romanii sunt invatati cu efectul de turma, sa aiba un tatuc care sa le dea apa cand mor de sete, munca nefiind stimulata. Daca Udrea a muncit ca ministru, deranjat curunt. Daca a iesit in evidenta cu cele 6000 de investii in numai 3 ani a pus capac incomptentilor si au trecut la atac, la denigrare, au inveninat prostimea ca sa creada ca Udrea a facut rau c-a muncit, s-a implicat si a dat o sansa Turismului, romanilor. Vedeti? Astia suntem, ne palce sa demolam decat sa cladim. Ne place sa atacam si sa barfim decat sa sustinem. In acest caz nu AVEM NICIO SANSA!!!

    la Stire: The Guardian, despre cei 25 de ani de la Revolutie, Iohannis si Ponta
    La 25 de ani de la Revolutie si executia dictatorului Nicolae Ceausescu, romanii spera la o schimbare, odata cu noul presedinte, Klaus Iohannis. Elita Romaniei a ramas la putere dupa ce liderul comunist a fost executat, in decembrie 1989, scrie publica...
    Arata cele 2 raspunsuri la acest comentariu
0 comentarii