Vezi comentariul la care s-a raspuns

Felicitari!!!!!!!!!!!!!!! PMP!!!!!!!!!!!!! Gata cu bolesvicul

  • In sfarsit a venit vestea cea buna din partea conducerii PMP: excluderea lui Cristi Preda din PMP. Ca simpatizant PMP aprob eliminarea acestui profitor, oportunist care a facut mult rau si in PDL si in PMP dupa ce s-a vazut cu sacii in caruta. A tradat in serie daca se poate spune asa. Este un fost comunist ca si Macovei care nu s-au putut adapta in nicio constructie politica de dreapta, ei fiind de stanga si in sange, chiar daca incearca sa ascunda asta. Elena Udrea, i-a mai acordat o sansa, chemandu-l in PMP, punandu-l primul pe lista la europarlamentare. Dupa ce s-a vazut cu visul impinit, a abandonat partidul imediat, n-a mai dat pe acolo din mai, daramite sa mai si munceasca pentru echipa care l-a ajutat sa ajunga iar la Bruxelles pe cel putin 20 de mii de euro lunar. A multumit Elenei Udrea, atacand partidul, pe ea, spunand ca n-o sustine la presedintie si ca merge cu Macovei Mandela! Ok. Sa ramana cu procuroarea comunista, se merita unul pe altul. Sunt rai, urati la suflet si la chip, dusmanosi, frustrati: SE POTRIVESC DE MINUNE! sa lase PMP in pcae, gata e liber de proiectul PMP duca-se cu Monica lui in spumele marii, nu avem nevoie de astfel de politicieni tradatori.

    la Stire: Cristian Preda, exclus oficial din PMP
    Europarlamentarul Cristian Preda a fost exclus din Partidul Miscarea Populara (PMP) in urma unor actiuni "care au lezat statutul Partidului Miscarea Populara", a anuntat sambata deputatul Clement Negrut, secretar general al PMP, la sedinta Colegiului Nati...
    Arata cele 3 raspunsuri la acest comentariu
0 comentarii