Vezi comentariul la care s-a raspuns

Draga Turnule

  • Turnule, esti corect la unele observatii. PMP nu s-a bazat niciodata pe Cristi Preda, deoarece el chiar n-a facut nimic pentru partid. Stii ca dupa ce a devenit europarlamentar a disparut si nici pana azi n-a trecut prin Iorga? Fapt confirmat de toti cei de acolo. Legat de dl Basescu! Atentie ce-ti spun, lumea nu-l uraste din motive reale, ci strict pentru ca asa a vazut la Antena 3. Crede-ma, daca mergi prin tara si intrebi oameni simpli despre Basescu raspund la unison, ca nu le-a facut nimic rau Basescu, dar ca asa au auzit ei la Antena 3. Ei, poftim! Oamenii adevarati, onesti, nemanipulabili, inteligenti, culti, sunt cu Basescu, stiu ca d-lui a fost si este stalpul democratiei, omul de incredere dincolo de granite, singurul politician adevarat care nu se va mai naste curand. Ii calca pe urme Elena Udrea si asta tare a mai deranjat si deranjeaza. Intr-o tara de misogini, asa ceva nu este tolerat, dar nu va fi voia lor, ci a noastra a celor care rationam corect, care am coborat din copac cu mii de ani in urma. Ceilalti inca n-au descoperit nici apa, nici sapunul...o spun cei din UE din nefericire. Cred in Basescu mai ales acum liber neincorsetat de regulule Constitutiei, vom vedea opozitie adevarata, vom vedea revigorarea dreptei politice. Vom vedea la Udrea-Basescu-PMP ceea ce asteptam de ceva vreme plictisiti de penibilii astia de Ponta, Iohannis si gastile lor.

    la Stire: Cristian Preda, dupa excluderea din PMP: E mai rau ca la comunisti!
    Europarlamentarul Cristian Preda a reactionat, sambata seara, dupa ce a fost exclus din Partidul Miscarea Populara si isi acuza fostii colegi ca i-au incalcat dreptul de a se apara si apreciaza ca ceea ce s-a intamplat este mai grav decat in perioada comu...
    Arata cele 2 raspunsuri la acest comentariu
0 comentarii