Intrari recente

  • Cu alte cuvinte

    Fenechiu a spus ,,studiul de fezabilitate facut de predecesorii mei a aratat un cost de 24,3 milioane euro/km, dar eu pot sa o fac cu ,,doar,, 10.8 milioane euro/km". Costurile reale oricum nu depasesc 2-3 milioane/km, in conditiile in care peste 2 ani vor incepe primele reparatii, din cauza calitat...

    la Stire: Fenechiu: Ministerul Transporturilor va fi mandatat sa realizeze autostrada Iasi - Campia Turzii
    Ministrul Transporturilor, Relu Fenechiu, a anuntat ca, in sedinta de miercuri a Guvernului, va promova o hotarare prin care ministerul pe care il conduce va fi mandatat sa realizeze autostrada Iasi - Campia Turzii, prin parteneriat public-privat, investi...
  • Cine este Anamaria Prodan ?

    Si de cand isi permite ea sa-si emane pareri despre fotbal si despre oamenii de fotbal ? Ce tot ii bagati in seama pe toti "nimeni in drum" astia ?

    la Stire: Anamaria Prodan ii da inca o lovitura lui Cornel Dinu
    Impresarul Anamaria Prodan continua disputa pe care o are cu Cornel Dinu. Intr-un mesaj publicat pe o retea de socializare, Anamaria Prodan l-a jignit din nou pe Dinu, numindu-l "o mizerie umana". "Este imposibil ca oamenii care ne cunosc, ne iubesc...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Asta era si ideea. Sa platim...

    D-aia atata teatru si scandal...

    la Stire: RCS propune Discovery sa retransmita canalele sale intr-un pachet platit separat
    RCS&RDS propune Discovery Networks sa retransmita televiziunile pe care compania le opereaza in Romania intr-un pachet separat, pentru care abonatii care doresc sa le vizioneze sa plateasca un abonament diferit de cel platit pentru restul posturilor. R...
  • ??

    Nu l-a calcat in picioare nici la propriu nici la figurat. Doar a dat o declaratie care arata nivelul lui de cultura si civilizatie. Mare fotbalist, dar cu un caracter indoielnic. Probabil de la ,,ganja,, i se trage.

    la Stire: Maradona il calca in picioare pe Olaroiu
    Diego Armando Maradona nu a uitat conflictul pe care l-a avut cu Cosmin Olaroiu si l-a atacat violent inaintea meciului direct. "Conflictul pe care l-am avut cu Cosmin in trecut nu va afecta atmosfera jocului deoarece eu si jucatorii de la Wasl si Al A...
  • Mare jucator...

    Pacat de performantele lui...caracterul l-a tradat...

    la Stire: Ilie Nastase prevede dezastrul in tenisul romanesc
    Ilie Nastase, cel mai bun jucator de tenis al Romaniei, prevede un adevarat dezastru in "sportul alb" din tara noastra. Dupa ce echipa de Cupa Davis a Romaniei a fost umilita de reprezentativa Olandei, "Nasty" marturiseste ca ii este rusine sa iasa din...
  • SCREECH...

    Treci inapoi in banca ta. Ai luat 4...

    la Stire: Traistariu: Clubberii sunt niste manelisti emancipati
    Mihai Traistariu este nemultumit de faptul ca adevaratii artisti ai Romaniei sunt pusi in umbra de oameni fara valoare. Cantaretul considera ca cei ce asculta in prezent muzica de club sunt, de fapt, "niste manelisti emancipati". "Vorbeam cu un coleg d...
  • Adriane...

    Nici n-ai idee cat de mic incepi sa fii...

    la Stire: Nastase: Ii asigura MRU impunitatea lui Basescu?
    Presedintele Consiliului National al PSD, Adrian Nastase, sugereaza ca Traian Basescu s-ar fi inteles cu premierul Mihai Razvan Ungureanu pentru ca acesta sa-i asigure imunitatea, dupa incheierea mandatului. "Una din marile probleme ale lui Traian Base...
  • Nu inteleg

    Nu inteleg de ce a mai dat Politia Rutiera in judecata, daca era vinovat?? Nu trebuie sa plateasca toata lumea la fel pentru greselile facute?? Sau suntem unii mai egali decat altii in fata legii, Domnule Tariceanu??

    la Stire: Tariceanu a ramas fara permis de conducere
    Fostul premier liberal Calin Popescu Tariceanu a ramas fara permis auto pentru 60 de zile, dupa ce Judecatoria sectorului 2 Bucuresti i-a respins, miercuri, actiunea impotriva procesului-verbal al Politiei Rutiere. Judecatoria sectorului 2 Bucuresti a ...
  • Nu ti-e rusine?

    Sa spui ca Romania are cel mai mic pret al benzinei din UE? Asa este, dar sa vii sa declari asa ceva a iritat toti cititorii acestui articol. Nu inteleg de ce a luat aceasta initiativa in conditiile in care o mare parte a posesorilor de auto fac eforturi pentru a face plinul la rezervor. Nefericita ...

    la Stire: Andreea Paul: Romania are cel mai mic pret al benzinei dintre tarile UE
    Romania ar cel mai mic pret al benzinei si al treilea cel mai mic pret al motorinei din Uniunea Europeana. Comparativ cu nivelul mediu din UE, in Romania pretul benzinei este cu 18% mai mic, iar cel al motorinei, cu 10% mai scazut. De asemenea, sistemu...