Intrari recente

  • !!!

    nu pot sa cred cat tupeu are acest domn Videanu tocmai el spune ca Ponta e hot ? tocmai Videanu care a furat pana nu a mai putut ?

    la Stire: Videanu il da in judecata pe Ponta: In oglinda va vedea cel mai mare hot (Video)
    Fostul ministru al Economiei, Adriean Videanu, a anuntat, vineri, ca il da in judecata pe premierul Victor Ponta, cel care il acuzase ca e "cel mai mare hot din istoria postdecembrista" si spusese ca ar avea dosare la DNA. Videanu a replicat ca Ponta e...
  • !!!

    banii aceia nu au fost luati inapoi de catre prim ministrul Ponta pe nedrept in schimb Ungureanu cand a alocat acei bani i-a alocat pe nedrept pentru ca a favorizat primariile care apartin de PDL !!! daca era corect dadea bani la toate primariile indiferent de culoarea politica !!!

    la Stire: PDL a depus plangere penala impotriva lui Victor Ponta
    Europarlamentarul PDL, Traian Ungureanu, a declarat vineri ca PDL a depus plangere penala pentru abuz in serviciu impotriva lui Victor Ponta deoarece premierul nu a pus in aplicare decizia Curtii Constitutionale de restituire a banilor primarilor, decizie...
  • !!!

    alegatorii sunt satui pana peste cap de PDL si mincinosii de la PLD partidul care acum nici nu isi mai recunoaste culoarea partidului portocaliul de care sa saturat toata lumea trasnformat peste noapte in verde !!!

    la Stire: Ioan Oltean: USL nu va trece de 50% la locale, PDL obtine peste 25%
    Secretarul general al PDL, Ioan Oltean, este "absolut convins" ca USL "nu va trece de 50 de procente" la alegerile locale si ca democrat-liberalii vor obtine un scor de 25%. Mai mult, spune Oltean, "in proportie de 99%", primarii in exercitiu ai PDL, incl...
  • !!!

    USL va castiga cele mai multe primarii la alegerile de duminica 10 iunie , alegatorii sunt satui de hotii si mincinosii din PDL !!!

    la Stire: Robert Negoita: In mandatul meu nu se va betona niciun centimetru de spatii verzi - Interviu
    Robert Sorin Negoita, candidatul USL pentru Primaria Sectorului 3 din Bucuresti, promite ca nu va elibera, in tot mandatul sau, nicio autorizatie pentru constructiile care ar urma sa se realizeze in parcurile sau spatiile verzi din sector. Intr-un inte...
  • !!!

    USL este alianta care ne poate salva din noroiul in care am fost ingenunchiati de catre PDL !!!

    la Stire: Actorii Mircea Albulescu si George Ivascu il sustin pe Robert Negoita la sectorul 3
    Actorii Mircea Albulescu si George Ivascu si-au exprimat, joi, intr-o conferinta de presa, sustinerea pentru candidatul USL la Primaria sectorului 3, Robert Negoita. "In ultimul timp, numeroase personalitati de talie nationala si internationala au veni...
  • !!!

    prima luna nu avea cum sa fie una usoara pentru Ponta pentru ca a intampinat numai obstacole si toate greselile facute de fostii prim ministri !!!

    la Stire: Ponta: Prima luna de guvernare a fost una amara, nu de miere
    Premierul Victor Ponta le-a spus, miercuri, ministrilor prezenti la sedinta saptamanala a Executivului, ca reuniunea respectiva marcheaza prima luna de guvernare, dar a tinut sa precizeze ca aceasta nu a fost o luna de miere, ci "una mai amara". "Bine ...
  • ...

    Ungureanu nu a fost corect atunci cand a alocat bani doar primariilor care apartin de PDL !!!

    la Stire: PDL ii face plangere penala lui Ponta pentru abuz in functie, daca nu da inapoi banii primarilor
    Adriean Videanu i-a cerut premierului Victor Ponta sa respecte decizia Curtii Constitutionale si sa dea inapoi banii primarilor luati prin ordonanta de urgenta, in caz contrar urmand ca PDL sa depuna plangere penala pe numele lui, pentru abuz in functie. ...
  • ...

    Videanu asta a furat pana nu a mai putut !!!

    la Stire: Videanu: Ponta joaca rolul de Mister Romania, in timp ce Guvernul amana totul
    Adriean Videanu a facut miercuri un "bilant negru al balbelor, erorilor si abuzurilor" inregistrate de Guvernul Ponta in prima luna de la instalare, criticandu-l pe Victor Ponta ca umbla prin tara in campanie, in loc sa se ocupe de guvernare. "Nu am ga...
  • ...

    un pion care nu trebuie lasat sa isi atinga scopul !!!

    la Stire: Geoana: Kover Laszlo este doar un pion, un executant al unui plan
    Presedintele Comisiei de Politica Externa din Senat, Mircea Geoana, crede ca presedintele Parlamentului maghiar, Kover Laszo, este doar un pion, mentorul sau fiind premierul Viktor Orban. "Kover nu este decat un pion, este un executant al unui plan, ad...
  • !!!

    nu au nici un drept ungurii la noi in tara !!! ar trebui luate masuri !!!

    la Stire: Kover: Vom infaptui democratia in Romania cu sau fara UDMR
    Presedintele Parlamentului ungar Laszlo Kover si-a afirmat intentia de a restabili democratia in Romania, cu sau fara ajutorul UDMR, cu care isi dorise sa formeze o coalitie. "Deviza noastra este crestinism si democratie, iar azi vedem ca nu exista dem...