Ucraina, preludiul unui genocid planetar!

  • "Baietii" au tot interesul ca sa ucida cati mai multi oameni, nu conteaza ideologia, conteaza ca ea sa militeze pt. uciderea adversarilor, "teroristilor", necredinciosilor, infidelilor, misticilor, goyilor, evreilor, ereticilor, ateilor, romanilor, rusilor, ucrainienilor, ungurilor samd. Cine-s "Baietii"??? Eu zic ca sunt aia care se ascund in spatele Federal Reserve, gashculita de proprietari de banci care folosesc banii colectati prin furt, crima si jaf in scopul de a controla total miscarea de pe Pamant. Sunt aceiasi care au sponsorizat bolshevismul si fascismul deopotriva, inventatorii banilor de hartie(fides money) care au inventat si instigat banksterismul prin imprumutarea obligatorie a cat mai multor natiuni, au inventat corporatismul, corporatiile fiind entitati ne-umane, abstracte, practic masinarii de facut bani pt. acesti banksteri. "Baietii" stiu ca un popor moral, cu o constiinta a neamului bine inradacinata este greu daca nu imposibil de supus. "Baietii" ar dori ca sa rada de pe fata pamantului astfel de popoare insa si aici e o problema, mare de tot: Dumnezeu prin placutii Lui. De asta "baietii" duc razboiul pe toate planurile, dar in principal in plan spiritual si moral, in dorinta de a dizolva natiunile in poftele animalice ale desfranarii trupesti, a sodomiei. Sodoma si Gomora au disparut prin foc, asa o sa dispara si popoarele guvernate de legi blasfemiatorii, criminale, desfranate si sodomite. Aici e toata chitesenta impunerii sodomiei si avortului la scara planetara.

    la Stire: Ucraina, la un pas de razboi civil: Ianukovici da vina pe CIA (Video)
    Fostul presedinte ucrainean Viktor Ianukovici sustine ca Ucraina se afla in pragul unui razboi civil si ca vinovate pentru criza din regiune sunt, partial, Statele Unite, mai exact CIA. "In timpul conducerii mele la Kiev, noi nu am folosit niciodata as...
0 comentarii