penibilul are un ..nume gigii becali

  • eu nu am vazut in viata , vietii mele un personaj mai penibil ca acest gigii becali sa incerci toate tertipurile posibile si imposibile sa iesi din puscarie este absolut penibil si jenant pt. el , face de rusine neamul lui de machedoni, in loc sa fie un om demn sa stea si el ca tot puscariasul pana il elibereaza inventeaza tot felul de motive jalnice, este descalificant sa te injosesti in halul asta, saracul zici ca e batut si torturat in puscarie cum a fost iuliu maniu, nu are mancare ,sta in frig.. fara cuvinte , sa cumperi totul pt. bani , a existat un medic legist cu coloana vertebrala din constanta care a specificat ca ciobanul nu are nici pe dracul, are o singura mare problema "" il doare in spate de puscarie si de oamenii simpli "", cand a aflat penibilul ca nu are sanse sa iasa din inchisoare a mituit 5 medici din bucuresti care spun ca trebuie operat desi ..nu ar nici pe draku ..e deajuns ..unpersonaj penibil care crede ca totul inclusiv dumnezeu se poate cumpara cu banii lui murdari din furt, delapidare , neplata impozitelor , traficului de arme... vin acum sustinatorii lui si spun FREE giGI... vai saracu merita sa iasadin puscarie pt. ca a dat bani si a ajutat multa lume, da e adevarat dar aia sunt bani furati, delapidati , sunt banii cu care a inselat statul adica oamenii..

    la Stire: Gigi Becali, dus de urgenta la spital: Este a doua oara in mai putin de o saptamana
    Omul de afaceri Gigi Becali a fost transportat de urgenta, joi dimineata, la Spitalul de Urgenta Constanta. Este a doua oara in mai putin de o saptamana cand latifundiarul din Pipera ajunge la spital. Sambata, Becali a fost dus la spital dupa ce a sufe...
0 comentarii