Intrari recente

  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    bmw 116

    Salut. Am vazut mai sus ca ai un amic care nu il mai foloseste. Sunt dispus sa nu il mai " folosesc" eu, daca mi-l vinde la un pret corespunzator...

    la Stire: Prototipul noului BMW i8 hibrid, distrus din greseala
    Un sofer de teste a distrus din greseala prototipul unei masini BMW cu motor hibrid. Accidentul a avut loc in orasul bavarez Freising, din Germania. Noul model hibrid i8 produs de BMW era testat in Germania, insa din cauza vitezei excesive si a carosab...
  • wrong foundamentally

    ideea ca evazionistii incaseaza tva-ul si nu il mai dau statului este o prostie. Eu am un prieten care are un prieten care are o nevasta care are o firma, iar atunci cand persoanele fizice vin sa comande ceva si vad ca in loc de 500 ron trebuie sa lase 620, intreaba: nu se poate fara TVA ? Iar neva...

    la Stire: Biris: Daca am fi performanti ca bulgarii, am avea 7 miliarde de euro pe an in plus la buget
    Multi romani au ajuns sa isi infiinteze SRL-uri la vecinii bulgari datorita conditiilor fiscale mult mai bune, statul roman neavand decat de pierdut din cauza fiscalitatii excesive. Pe Internet exista numeroase firme care ajuta un intreprinzator ca in ...
  • B22

    Tsigane, inainte de a-ti da cu parerea invata o limba, alta decat cea materna, tsiganeasca...

    la Stire: Victor Ponta: Lasul Basescu a dat licenta la Rosia Montana
    In replica la afirmatiile lui Traian Basescu de luni seara, care ii spunea sefului Guvernului sa isi asume proiectul Rosia Montana si sa nu incerce un joc de tip CFR Marfa, pasand responsabilitatea, premierul Victor Ponta a declarat ca "licenta a fost dat...
  • in sfarsit...

    ... aflu cine a compus piesa, mi-a fost de la lansare evident ca un dezechilibrat cu probleme neuro ca si blondutzul cu ticuri nervoase nu putea compune atat de bine...

    la Stire: Trupa Talisman, acuzata de plagiat - asculta melodia dupa care ar fi copiat (Video)
    La 16 ani de la lansarea piesei Atat de Singur, trupa Talisman se afla din nou in centrul unui scandal legat de plagiat. Dupa ce in urma cu peste un an Aurel Tamas era cel care le aducea acuzatii de plagiat pentru melodia Eu te-am iubit, de aceasta data o...
  • bun simt

    orice om cu bun simt isi face asigurare de sanatate atunci cand merge in concediu in strainatate. am fost si eu plecat in Turcia si am platit circa 30 ron ca sa beneficiez de maxim 50000 euro asigurare daca este cazul...ca sa nu mai spun ca un obez ca cioaba nu are ce cauta in Antalya in august, can...

    la Stire: Familia lui Cioaba cere bani de la Guvern pentru spitalizarea in Turcia - factura de 350.000 de dolari
    Familia lui Cioaba vrea sa ceara ajutorul statului romani pentru a plati factura de 350.000 de dolari de la Spitalul Universitar din Antalya, a declarat, duminica, fiul autointitulatului rege al rromilor, Dorin Cioaba. Potrivit acestuia, suma, pe care ...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    adi minune

    milioane ii asculta "creatiile", dar nu au nici o valoare. Cat despre comunismul lui Serge, uitati ce filme nule a produs si dupa revolutie, apoi mai comentati, istetilor...

    la Stire: Testamentul spiritual al lui Sergiu Nicolaescu - cui a lasat filmele sale
    Dana Nicolaescu, sotia regretatului regizor Sergiu Nicolaescu, a facut public, vineri, testamentul spiritual al maestrului. Potrivit unui comunicat remis de Dana Nicolaescu, vineri, la locuinta lui Sergiu Nicolaescu din strada Zambaccian din Bucuresti ...
  • pauvre Serge...

    ...credea ca a lasat ceva util posteritatii... E jalnic atunci cand comunismul / patriotismul *** si genetic iti ghideaza toata creatia. A fost un om mediocru, regizor amator si actor chiar mai rau de atat... Odihneasca-se in pace, dar mai lasati-ne cu stirile despre el...

    la Stire: Testamentul spiritual al lui Sergiu Nicolaescu - cui a lasat filmele sale
    Dana Nicolaescu, sotia regretatului regizor Sergiu Nicolaescu, a facut public, vineri, testamentul spiritual al maestrului. Potrivit unui comunicat remis de Dana Nicolaescu, vineri, la locuinta lui Sergiu Nicolaescu din strada Zambaccian din Bucuresti ...
    Arata cele 2 raspunsuri la acest comentariu
  • varza...

    E aproape imposibil sa canti precum Freddie, dar aici toti instrumentistii (si vocalul) sunt varza... Ma duc sa vomez.

    la Stire: "Freddie Mercury" ajunge vineri la Hard Rock Cafe
    Showul "A Vision Of Mercury", un spectacol tribut pentru solistul trupei Queen, va avea loc in perioada 1 - 2 martie, in Hard Rock Cafe din Bucuresti. "A Vision Of Mercury" face de 15 ani ocolul lumii, iar spectatorii sunt delectati cu hituri precum "...
  • PreviZibil

    Daca faci un site prost programat si enervant nu poti sa devii miliardar. Uitati-va toti la Zuckenberg. Nu.Nu.Nu. Nu vrem sa fie prietenul nostru, este un submediocru...

    la Stire: Zuckerberg a pierdut peste 400 de milioane de dolari in doar o zi
    Co-fondatorul Facebook, Mark Zuckerberg, nu se mai numara intre primii zece miliardari din domeniul tehnologiei, dupa ce pretul actiunilor companiei a ajuns la nivel minim. Intr-o singura zi, joi, averea lui Zuckerberg a scazut cu 423 de milioane de do...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Super analfabet

    Superanalfabetule, daca vrei sa pari mai destept cu 1% pune cratima acolo unde nu ai vrea sa o faci si nu o pune acolo unde simti nevoia imperioasa sa o faci. Cand esti intrebat cum te numesti iti cauti buletinul, nui a-sa (sic) ?

    la Stire: Zgonea: E inacceptabil ca un presedinte suspendat sa ameninte functionarii
    Presedintele Camerei Deputatilor, Valeriu Zgonea (PSD), considera incalificabila amenintarea proferata de presedintele suspendat Traian Basescu la adresa primarilor si a functionarilor din MAI. "Este inacceptabil ca un presedinte suspendat, un om care ...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu