din nou...pe bune?

  • devine penibila aceasta campanie...atat prin mesajul *** "credem ca un cetatean care voteaza nu va lasa autoritatile sa faca una si alta"...pe bune? daca voi sunteti idioti ca si jurnalisti chiar ne credeti pe toti idioti? credeti ca nu traim in romania si nu stim exact care-i mersul pe aici? cum am mai zis pe aici...faptul ca votez eu sau nu este egal cu 0 (zero)...oricum vor vota cei care trebuie, masa de manevra si va iesi cine trebuie. de aceea cei care nu facem parte din masa de manevra este important sa nu votam, sa se vada ca s-au ales cu prezenta la vot sub 20%, este singura cale prin care-i putem sanctiona cumva, prostesc sau nu... iar bodo cred ca a luat-o razna cu totul...autoritatile sunt de la dumnezeu?????? ce legatura are dumnezeu cu alegerile????? domnilor asa zis jurnalisti, macar nu publicati idiotenii daca intr-adevar personajele astea pe care le "intervievati" chiar spun aceste lucruri...desi nu-s convins ca ei stiu ca le-au spus...nu e nevoie de astfel de campanii penibile, oricum lucrurile sunt deja aranjate cu alegerile, nu trebuie sa va aratati atat de aserviti scopului de a scoate oamenii la vot...pt ca asta este scopul major al politicienilor, pentru ca stiu ca altfel e nasol pt ei si intern in cadrul partidelor si extern...se pare ca am dreptate, marea batalie se da pe a scoate oamenii la vot, dupa aceea aranjarea voturilor e treaba lor. Si macar gasiti pe cineva si cu o parere contra, ca prea arata a unanimitate de mare adunatura nationala

    la Stire: Nu sta acasa. Voteaza! Bodo (Proconsul): Am asteptari de la Dumnezeu
    Bogdan Marin, mai cunoscut insa ca Bodo, solistul trupei Proconsul, este de parere ca ar trebui sa mergem cu totii sa ne votam presedintele, in noiembrie, pentru ca, prin votul nostru, aratam ca ne respectam autoritatile. "Prin votul nostru aratam ca r...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
0 comentarii