Intrari recente

  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    ba nastratin

    o dat rusescu o boaba de ar muri si turci tai de oftica!!!!!!!!!!!! hai steaua

    la Stire: Steaua a remizat la Copenhaga si s-a calificat in primavara Europa League
    Steaua a terminat la egalitate, scor 1-1, meciul jucat joi seara la Copenhaga si s-a calificat in primavara Europa League, de pe primul loc in Grupa E. "Ros-albastri" au venit in Danemarca cu scopul de a se califica in 16-imile Europa League, dar si pe...
  • un nr corect

    avind importanta meciului!lasati sa se antreneze pentru champion league din 2200! Hai Steaua!!!!!!!!!!

    la Stire: Inca o rusine pentru Dinamo: 64 de bilete vandute pentru meciul cu Severin!
    Dinamo este foarte aproape de un nou record rusinos, formatia din Stefan cel Mare nereusind sa vanda nici macar 100 de bilete pentru meciul cu CS Severin, programat luni seara. Cu cateva ore inaintea fluierului de start al partidei Dinamo se "mandreste...
  • mc jiji

    sunt nascut si crescut in judetul Salaj deci iti dai seama de ce urasc unguri pentru genocidul hortistilor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

    la Stire: Paszkany, lovitura de gratie pentru Universitatea Cluj
    Cu un picior in groapa din cauza problemelor financiare, clubul Universitatea Cluj primeste lovitura de gratie din partea marii rivale CFR. Societatea care administreaza Cluj Arena are de incasat peste 120.000 de euro de la "U" Cluj, iar stadionul ar p...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    moldovene

    malmo are dreptate+Pdl-a acordat o gramada de cetatenii moldovenilor pentru ai ajuta sa fie sclavi in Italia Spania si pe unde au ajuns.Uslasii o sa le retraga asa ca voteaza Ardeo!!! nu uita ca Iliescu a fost tare zgarcit cu voi la capitolu asta iar ponta e urmasu lui

    la Stire: Jennifer Lopez, gest socant intr-un avion
    Se pare ca actrita si solista americana Jennifer Lopez a devenit unul dintre cei mai antipatici clienti ai hotelurilor si companiilor aeriene. Lopez a reusit sa-si atraga pana si antipatia fanilor, deranjati de fitele de vedeta afisate in ultima vreme. ...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    da

    dar o sati fiu alaturi cind si Budapesta va deveni din nou pamint Romanesc(1919) sper din toata inima sa se intample asta!!!!!!!

    la Stire: Romani de legenda: Capitanul Ioan Boros, santinela cazuta a Tinutului Herta
    Un episod aproape necunoscut al anexarilor sovietice din iunie 1940 il reprezinta uciderea premeditata a capitanului Ioan Boros de catre soldatii sovietici in urma fortarii granitei nordice a tarii de catre Armata Rosie. In ciuda faptului ca ultimatumu...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    pe luna

    cred ca si base isi da acordu si eu as fi caci ii urasc!

    la Stire: Alegeri parlamentare 2012: Panouri care incita la ura interetnica
    Campania politica pentru parlamentare s-a lasat cu scandal in Cluj, unde a aparut un panou care incita la ura interetnica si incalcarea principiilor de baza pe care a fost construit statul roman, si anume stat national, suveran, unitar si indivizibil. ...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    ????????????????????

    in italia mau intrebat.exista Dinamo? ca stiau doar de dinamo moscova si dinamo kiev! iau sters de mult de pe fata fotbalului

    la Stire: Dinamo, aproape de faliment
    Eliminarea din Cupa Romaniei ii pune pe ganduri pe cei de la Dinamo. Fara sansa de a castiga titlul in Liga 1 sau orice alt trofeu, "cainii" sustin ca se confrunta cu mari probleme financiare. Actionarul Ionut Negoita a anuntat miercuri seara, dupa mec...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    mai

    jiji mam facut inteles? atunci ce vrei? ei fi unu de la cfr? sa sti ca urasc ungurii asa ca si cfr-ul ca e condus de unul dintre iei!!!!!si zacusca poti sa tio maninci singur eu nu ma amestec in bucatele altuia!

    la Stire: Paszkany, lovitura de gratie pentru Universitatea Cluj
    Cu un picior in groapa din cauza problemelor financiare, clubul Universitatea Cluj primeste lovitura de gratie din partea marii rivale CFR. Societatea care administreaza Cluj Arena are de incasat peste 120.000 de euro de la "U" Cluj, iar stadionul ar p...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    m a i

    inseamna si toti aceia care apar pe listele partidelor 80% din iei infractori corupti si fara scrupule dornici de imbogatire pe spatele taranilor pardon populatiei!!!

    la Stire: Romania nu inseamna numai Basescu si Ponta (Opinii)
    Mai inseamna si un popor de vreo 19 milioane de locuitori si o suprafata de 237.500 de kilometri patrati, o istorie de cateva milenii, o cultura, o civilizatie cam de tot atatea milenii... Va fi fiind ea campanie electorala, dar abandonarea acestora in fa...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    eu nu cred

    ca steaua ia bataie!le da becali niste branza energizanta si sa vezi cum o sa alerge mieluseii lui becali iar Reghe berbecu* o sai alimenteze pe parcursul meciului! ami place steaua mai ales ca au luat si metode din F1 cu pit-stopuri de alimentat muschiul si schimbat opincile! hai steaua ca putem in...

    la Stire: Steaua, avertizata inaintea meciului decisiv cu FC Copenhaga
    Danezii sunt increzatori ca o vor elimina pe Steaua din Europa League dupa meciul decisiv programat peste o saptamana. Thomas Villadsen, portarul danez care joaca la FC Nordjaelland dupa ce a trecut pe la Ceahlaul Piatra Neamt, ii avertizeaza pe stelis...