Mda..!..Se pare că România nu mai aparține Românilor..

  • Diaspora și minoritățile au primit în dar Țara aceasta de la Infatuații Nației..!! S-o stăpâniți SĂNĂTOȘI..! Noi cei care gândim Românește,vom aștepta ca cei care astăzi v-au vândut-o să vă cunoască și să vă simtă pe propria piele bunătatea..! VENIȚI VOI CEI PLECAȚI DIN ȚARĂ..ROMÂNIA ESTE A VOASTRĂ..!! Noi cei de-aici,vom pleca..!! Sau ne veți face SCLAVI..! ..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

    la Stire: Iohannis, dupa ce Ponta si-a recunoscut infrangerea: Am castigat! Ne-am luat tara inapoi
    "Am castigat! Ne-am luat tara inapoi", este mesajul postat de Klaus Iohannis, duminica seara, pe pagina sa de Facebook. In doar 3 minute, fotografia cu acest mesaj a adunat aproape 26.000 de like-uri. Rezultate exit poll De altfel, pe parcursul z...
    Arata cele 2 raspunsuri la acest comentariu
0 comentarii