Intrari recente

  • Autor ? ? ?g 92

    Autorii articolelor nu au nume ? Sau le este rusine de ce scriu ?

    la Stire: Dottore, probleme? Ia de la Basescu!
    As vrea sa cred ca lui Victor Ponta nu i s-a facut rau cand a auzit de articolul din Nature despre plagiatul sau din teza de doctorat. Si nici nu cred ca i s-ar fi muiat picioarele cand a citit apoi si in Frankfuter Allgemeine Zeintung un alt articol desp...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Corectitudine

    Ziarist ,comentator sportiv credeam ca implica sa prezinti cat mai aproape de adevar intamplarile petrecute pe suprafata de joc si sa prezinti lucruri noi si interesante legate de eveniment si protagonisti . Dar mai este de actualitate ? NU .Pustii nu erau olandezi nici un sfert,erau in mare parte i...

    la Stire: Rapid, invinsa de copiii lui PSV Eindhoven
    Rapid Bucuresti a parasit editia 2011/2012 a Europa League cu o infrangere, giulestenii fiind invinsi, in deplasare, scor 1-2, de PSV Eindhoven, olandezii avand o multime de tineri in primul "11". Eliminati din competitie inca de etapa trecuta, rapidis...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    si allllltttteeeeeele

    sponsorizezi innoirea ??

    la Stire: Basescu: Trebuie sa trecem de la statul asistential la statul performant
    Presedintele Traian Basescu a declarat, marti, in cadrul unui seminar organizat de ISP pe tema "Reforma institutionala a statului roman" ca tara noastra nu mai poate supravietui fara o reforma reala a institutiilor si ca economia nu ne permite un "stat so...
  • SINCERITATE

    GRATIS TE-AS IMPUSCA HA -HA -HA

    la Stire: Basescu: Trebuie sa trecem de la statul asistential la statul performant
    Presedintele Traian Basescu a declarat, marti, in cadrul unui seminar organizat de ISP pe tema "Reforma institutionala a statului roman" ca tara noastra nu mai poate supravietui fara o reforma reala a institutiilor si ca economia nu ne permite un "stat so...
  • cu regret

    DOAMNE POATE II IEI LA TINE -DA DOAMNE

    la Stire: Boc: Le multumesc romanilor pentru rabdarea si intelepciunea de care au dat dovada
    Premierul Emil Boc le-a multumit romanilor, prin intermediul unui comunicat, pentru felul in care au rezistat masurilor economice dure carora au trebuit sa le faca fata. "Va multumesc acum, la sfarsit de an, pentru rabdarea si intelepciunea de care ati...
  • REFEREND

    DACA AVETI NEMULTUMIRI SCIETI LA ZIARE COM. SA VEDEM DACA ADUNAM SUFICIENTE SUFRAGI. IN PRIMUL RAND CONTRA LUI BASESCU

    la Stire: Basescu: Sa incepem anul cu speranta, sa ni-l amintim pe cel trecut cu intelepciune
    Presedintele Traian Basescu le transmite romanilor, in mesajul de Anul Nou, ca desi 2010 a fost un an dificil, sunt motive de optimism, iar Romania are "sansa prosperitatii". "Dragi romani! Anul care se apropie sa il incepem cu speranta, iar anul care ...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • DE ZIUA TA

    LA MULTI ANI SA TRAIESTI DAR SA NU IMPLINESTI 38 ANI . SA TE BANTUIE BINELE FACUT ROMANILOR

    la Stire: Elena Udrea implineste 37 de ani
    Elena Gabriela Udrea, una dintre cele mai cunoscute femei politician din Romania, aniverseaza in a doua zi de Craciun 37 de ani de viata. S-a nascut pe 26 decembrie 1973 la Buzau. Femeie de succes, cu o notorietate publica deosebita, a iesit la rampa s...
  • PARERE

    D-le Voiculescu, nu ar fi binevenita o lege care sa stipuleze ca se poate crea un partid parlamentar cu nu mai putin de 10% din voturile populatiei ? Nu este posibil ca o tara sa depinda de voturile minoritatilor. Va rog respectos sa-mi...

    la Personalitati: Dan Voiculescu
    Dan Voiculescu, cunoscut si drept “Felix Motanul” – porecla data de presedintele Traian Basescu, este un bogat om de afaceri care s-a implicat in viata politica. Este senator al Romaniei si a fost vicepremier in Guvernul Tariceanu. ...
  • NESIMTIRE

    TREBUIE SA TRECEM LA MASURI EXTREME -SINUCIDERE SAU MASACRU IN MASA . Poate asa vor vedea ce este de vazut . D-le Boc te-as omori cu mana mea Te rog da-mi ocazia

    la Stire: Opinii: Nu vrem pomana! Vrem dreptate sociala!
    Nu ma consider un pomanagiu care sta cu mana intinsa la statul social al lui Basescu. N-am accese de comunist intarziat si nu cer mila acestor dulai ai democratiei. Sunt un angajat al acestei tari, care se asteapta ca, intr-o buna zi, sa aiba beneficii fi...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • SESIZARE

    DE CE NU SE AUTOSESIZEAZA ORGANELE ABILITATE ABILITATE ALE STATULUI . CORECT AR FI SA STRANGETI D-VOASTRA SEMNATURILE SI SA FACE-TI SESIZAREA -CE SPUNE-TI ?

    la Stire: Opinii: UDMR, pasibila de puscarie?
    Daca un ziarist, sau un om amarat, "fara sustinere", ar incerca sa "conditioneze" o informatie, un fapt, un serviciu cuiva, ar fi imediat saltat de organele de ordine, "sesizate din oficiu" si inchis pentru 29 de zile, timp in care casa ii e data cu fundu...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu