Intrari recente

  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Adevarat

    Dar Torje si Stancu in special au fost petarde!!!Cat despre atac cred ca Mutu rade de se \'kk\' pe el de super partida asta.Nu-l luam pe Keseru,ca is mai buni stancu si bucur,nu-l luam pe nistor,ca e mai bun nea\'hoban,si exemplele pot continua.Cu toate astea vina cea mai mare o are piurca,un mare a...

    la Stire: Piturca explica infrangerea cu Turcia si pune la zid cativa "tricolori"
    Victor Piturca a comentat infrangerea suferita de nationala Romaniei in fata Turciei, in preliminariile pentru Mondialul ce va avea loc anul viitor in Brazilia. Selectionerul Romaniei considera ca sansele de calificare s-au diminuat serios si e dezamag...
  • Pana acum..

    Ni s-a aruncat celebra replica "Nu va temeti sunt sterilizati!" de parca ne era frica ca ne lovesc cu \'bilele\' in cap,si ca e dovedit ca un caine steril e mult ma putin agresiv ca unul normal.Am vazut cat de linistiti sunt..singura solutie e eutanasierea daca in interval de 30 de zile sau chiar ma...

    la Stire: Mii de oameni muscati de caini in acest an. Medic: "Cainii trebuie sa dispara de pe strazi!"
    In primele 8 luni ale acestui an, 9.760 de persoane muscate de caini s-au prezentat pentru profilaxie la Institutul Matei Bals din Capitala, dintre care 1.975 au fost copii. Statisticile arata ca numarul celor muscati de caini creste de la an la an cu cat...
  • Chivu nu e o paguba!

    Poate sa plece oriunde si oricand.I-a trecut timpul.In cazul lui Zanneti,care este o legenda a Inter-ului situatia sta altfel.Omul asta alearga mai bine ca unele "sperante" de 20 de ani.N-ai cum sa-l lasi sa plece pe Zanneti!

    la Stire: Presa din Italia anunta plecarea lui Chivu de la Inter
    Cristian Chivu va pleca de la Inter in vara anului viitor. Jurnalistii itaieni sunt siguri ca gruparea "nerazzurra" nu-i va prelungi contractul lui Chivu, care ar urma sa se retraga. La fel vor proceda si Javier Zanetti si Walter Samuel, aflati si e...
  • Sandu vai de tine!

    La ce durere au saracii oameni in suflet vine si asta cu biletele lui!Sandule,te-ai ramolit rau de tot tata.Ia-ti biletele alea si indeasati-le cat de tare poti in ***.

    la Stire: Copil ucis de caini: Mircea Sandu alina rudele cu bilete la meci, viceprimarul face glume cu maidanezi
    Dupa ce viceprimarul Capitalei a glumit, miercuri, intr-o conferint de presa, pe seama tragediilor provocate de cainii comunitari, o noua dovada de... "declaratii neinspirate" vine de la presedintele FRF, Mircea Sandu. Liderul Federatiei Romane de Fotb...
  • Bun

    Varela e peste Gardos si o sa faca o treaba buna cu Szukala.Un transfer reusit din toate punctele de vedere.

    la Stire: Steaua l-a transferat pe urmasul lui Chiriches. Toate detaliile afacerii
    Steaua s-a miscat repede pe piata transferurilor dupa vanzatra lui Chiriches la Tottenham si s-a inteles deja cu urmasul internationalului roman. Alesul antrenorului Laurentiu Reghecampf este Fernando Varela, un fundas central in varsta de 25 de ani de...
  • Hai sa mori tu.

    "Pe Keseru l-am adus la nationala cu Ungaria si Olanda, s-a transferat la o echipa din Franta. Acolo nu a prea jucat." zise marele Piturca. Keseru a fost om de baza la Bastia,titular in fiecare meci si chiar daca nu a marcat pana acum e peste Marica,Bucur sau Torje.

    la Stire: Victor Piturca, despre meciul cu Ungaria si problemele nationalei Romaniei
    Selectionerul Romaniei, Victor Piturca, a vorbit, luni, despre meciul cu Ungaria, dar si despre problemele cu care se confrunta la nationala. Antrenorul primei reprezentative a anuntat ca nu concepe alt rezultat decat victoria in disputa cu maghiarii. ...
  • Vise..

    Deja isi da aere de prea mare antrenor.Nu o sa ajunga niciodata la Hamburg,mai ales ca echipa si-a cam revenit.RegheBlat ramane la Steaua sau daca nu poate face o ntoarcere spectaculoasa la Chiajna sau cine stie,la Snagov!

    la Stire: Reghecampf vorbeste despre oferta pe care a primit-o din Bundesliga
    Laurentiu Reghecampf a vorbit pentru prima data despre oferta pe care a primit-o din Bundesliga, de la Hamburg. Tehnicianul a tinut sa precizeze ca Leonid Istrati, impresarul care a anuntat oferta, este doar un prieten de familie, nu si agentul sau. ...
  • Da

    Felicitari Simona!Cat mai departe la US Open poate chiar o finala,mai ales ca nu e pe aceeasi parte a tabloului cu Serena!

    la Stire: Victorie fabuloasa pentru Simona Halep la US Open: 6-1, 6-0 cu un cap de serie!
    Romania nu a mai avut de mult timp o sportiva precum Simona Halep! Romanca a obtinut cea mai buna performanta din cariera sa la US Open, calificandu-se in optimile de finala dupa ce a zdrobit-o pe rusoaica Maria Kirilenko, scor 6-1, 6-0. Jucatoarea car...
  • Nea\'Fecali

    mananca cam mult..Bine asta se deduce din nume.Nu o simpatizez chiar deloc pe Ana Maria Prodan,dar ce spune babuinu\' asta e chiar jignitor.

    la Stire: Wesley a provocat un conflict de proportii la Steaua
    Gigi Becali a facut apel la calm, insa priveste neputincios de la Jilava cum la Steaua se dezvolta un adevarat razboi intre verii sai si familia Reghecampf. In pofida numeroaselor incercari pe care le-a facut, Gigi Becali nu a reusit sa stinga conflict...
  • Pai da..

    Vorbeste Wenger despre stabilitatea echipei cand el acum cativa ani transfera in fiecare an jumatate din campionatul Frantei..Hai sa fim seriosi!

    la Stire: Arsene Wenger loveste in Chiriches: "Tottenham greseste"
    Antrenorul echipei Arsenal Londra, Arsene Wenger, este de parere ca Tottenham Hotspur a gresit campania de achizitii din aceasta vara, care l-a inclus si pe Vlad Chiriches. Tottenham a investit peste 100 de milioane de euro in aceasta perioada de merca...