Cine este duduia asta?

  • Pai hai sa vedem: -Între 1997 și 2001 a urmat cursurile Facultății de Științe Juridice și Administrative din cadrul Universității Creștine Dimitrie Cantemir din București. -. În perioada 2002-2003, a făcut studii post-universitare de specializare în Științe Penale Criminologie la Facultatea de Drept din cadrul Universității București -Studiază începând cu anul 2004 în cadrul unui master în domeniul Dreptul penal al afacerilor din cadrul Universității Hyperion -A finalizat studiile printr-un master de Comunicare și Relații Publice la Facultatea de Comunicare și Relații Publice David Ogilvy -perioada noiembrie 2005 – iunie 2007 și prin Facultatea de Științe Economice, Juridice și Administrative, specializarea ECTS, Universitatea din Pitești în perioada octombrie 2004 – iulie 2008, iar din septembrie 2006 și până în prezent este doctorand al Facultății de Drept al Universității Alexandru Ioan Cuza din Iași. ( asta a ramas repetenta la doctorat sau care e treaba? Dureaza 10 ani un doctorat) -duduia in cauza nu a muncit o secunda in viata ei -duduia este la fel de \'\'doctor\'\' ca si dl Ponta -duduia a ajuns purtator de cuvant cu hyperion si david ogilvy... sa mori tu? -meritocratie? Nu ... sunt 20.000 de romani care studiaza sau au studiat facultate/master in strainatate,dintre cele mai buna in lume! -universitatea crestina ??? wtf??? -duduie pe mine in nici un caz nu ma reprezinti cum nu reprezinti nici un om din diaspora!!! -de oameni ca tine vrem sa scapam

    la Stire: Gorghiu, despre dosarul votului din diaspora: E de competenta Parchetului, mi se pare ca intarzie
    Purtatorul de cuvant al PNL, Alina Gorghiu, este de parere ca dosarul privind votul romanilor din diaspora intarzie, precizand ca acest dosar este de competenta Parchetului General. "E suficient sa te uiti la colegii din PSD sa vezi cum isi taie berega...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
0 comentarii