Intrari recente

  • []]][

    e divizia a doua totusi.

    la Stire: Un fost atacant al Stelei face spectacol in Japonia
    Adi Rocha o duce de minune in Japonia, la Gamba Osaka. Fostul atacant al Stelei a marcat 5 goluri in patru meciuri jucate. Rocha, dat afara de Becali de la Steaua pe motiv ca n-are valoare, a punctat in fiecare meci jucat pentru echipa japoneza. ...
  • []]][

    irlanda de nord- rusia a fost meci oficial, pentru cm 2014

    la Stire: Rezultate surpriza in amicalele intertari
    Miercuri a fost o zi plina in lumea fotbalului cu multe meciuri amicale de lux. Cu trei saptamani inaintea de intrarea in linie dreapta in campania de calificare la Mondialul din Brazilia 2014, nationalele angrenate in preliminarii si-au verificat potenti...
  • ?

    stii ce? nici pe mine nu vine sa ma aplaude

    la Stire: Elena Udrea: Traian Basescu nu vine sa ma aplaude pe mine la Conventie!
    Elena Udrea, candidata la sefia PDL, la alegerile de sambata, sustine ca Traian Basescu nu participa la Conventia democrat-liberalilor pentru a o sustine, pentru a o "aplauda", ci doar pentru a sprijini partidul, nu si pe un candidat sau altul. "Sigur nu ...
    Arata cele 3 raspunsuri la acest comentariu
  • []]]

    petre marin e de la sportul, ilie stan parca de undeva din buzau, narcis de prin moldova. doar eddie poate ca e stelist. la fel de bine puteati spune ca 3 progresisti se reunesc la chiajna. se pune si unicul meci al lui stan la progresul, nu mai vorbesc de cele peste 200 ale lui petrut

    la Stire: Staff impresionant pentru Concordia: 4 stelisti se reunesc la Chiajna
    Plecati de la Steaua in timpul sau la finalul sezonului recent incheiat, fostii oameni din conducerea administrativa si tehnica a gruparii "ros-albastre" se vor reuni la Concordia Chiajna. Dupa ce i-au adus pe Ilie Stan (antrenor), Edi Iordanescu (secu...
  • stevens too

    matthew are si el 2 finale.

    la Stire: S-au decis semifinalele Campionatului Mondial de Snooker
    Miercuri seara s-au incheiat sferturile de finala ale Campionatului Mondial de Snooker, stabilindu-se astfel tabloul semifinalelor. Iata rezultatele inregistrate in sferturi: Stephen Hendry - Stephen Maguire 2-13 Jamie Jones - Allister Carter 11-13...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • 17

    bun, inca 17 sa mai retrogradeze!

    la Stire: Prima echipa retrogradata din Liga 1
    CS Mioveni e prima echipa retrogradata matematic din acest sezon al Ligii 1. Gruparea antrenata de Marian Pana a pierdut cu 3-1 meciul jucat in deplasare luni seara, la Ploiesti, cu Petrolul. Astfel, cu doar 12 puncte stranse in 28 de etape (!), Mio...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    []]]]

    nu e deloc inestetica! as vrea sa fiu frauda electorala, sa se lupte alina cu mine!

    la Stire: Alina Gorghiu lupta cu frauda electorala si spune NU votului obligatoriu
    Deputatul liberal Alina Gorghiu nu este de acord cu impunerea in Romania a votului obligatoriu si a afirmat ca impreuna cu alti colegi parlamentari va prelua proiectul de Cod electoral lansat in 2010 de Autoritatea Electorala Permanenta si-l va lansa in d...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • []

    cum adica o sa imbatraNEAsca la steaua? pai e deja batran! era batran inca din toamna lui 1985, cand i-a pasat lui cezarica zamfir pentru golul 2 al progresului in meciul de cupa cu fcm bacau. o tempora! sic transit gloria mundi!

    la Stire: Rolul detinut de Becali la Steaua, dezvaluit din greseala
    Gigi Becali nu ocupa functia de patron al Stelei si in actele clubului, insa are un nou rol. Functia a fost pastrata secreta de cei de la Steaua, insa Mihai Stoichita s-a dat de gol dupa victoria de la Galati. "La pauza am facut o schimbare dupa ce ...
  • ][[[

    cum adica nu s-au adaptat in rumania? pai sunt rumani!

    la Stire: Doroftei, presat sa paraseasca Romania
    Leonard Doroftei afirma ca este presat de familie sa paraseasca Romania. Fostul campion mondial la box dezvaluie ca familia sa nu se simte deloc bine in Romania, existand posibilitatea sa plece in SUA sau in Canada. "Nu stiu cat ii mai pot tine aici...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    arhitect roger bolomey

    ambidextrule, va inteleg si va aprob sentimentele fata de pedeleu, daR aici e vorba despre altceva, chiar nu ne putem desprinde o clipa de mizeria politica zilnica? intamplator vila aia din modrogan, vila filipescu, e foarte misto!

    la Stire: Cele mai urate cladiri din lume (Galerie foto)
    Multe orase din lume sunt tentante pentru turisti datorita cladirilor impunatoare si cu o istorie de cateva sute de ani. Totusi, in ultimii ani arhitectii au vrut sa se intreaca in modele care mai de care mai ciudate, dar rezultatele nu au fost mereu cele...