hahaha pai sunt scrise si in BIBLIE toate astea

  • ma oameni buni atat criza, razboiul din gaza cat si toate celelate sunt reale si se intampla sub ochii nostri pt ca sunt scrise in BIBLIE si tre sa se intample: in TEFANIA tot capitolul 2 scrie de exeplu de razboiul din Gaza, ba mai multe scrie si ce se va intampla in curand , va veti ingrozi , dar este adevarat cacu Cuvantul lui DUMNEZEU se va implini fie ca vor sau u unii. cine e curios sa citeasca si isi va da seama despre ce vorbesc....2. criza economica si caderea americii . In apocalipsa scrie: " a cazut babilonul cel mare.(America)...." restul cautati-l si cititi-l voi ;). Apoi inca ceva:Criza asta este provocata intr-un fel pt a i se pregati calea anticristului, caci anul asta din cauza recesiunilor in care intra tarile europene, vor sa semneze Constitutia Europeana ceea ce inseamna pregatirea caii anticristului caci asta inseamna ca sa se unifice tarile europene sub un singur domnitor (anticrist) care sa conduca totul si care va veni cu solutia .......inca ceva moneda care scrie in BIBLIE este AMERO , este vb despre unificarea puterilor intre canada, america si mexic si deja este pe piata si care va inlocui dolarul luptandu-se astfel sa doboare si ÔéČuro lucru ce il va reusi....in fine mai sunt ff multe de spus si care majoritatea oamenilor nu le stiu ...cine e interesat ma poate contacta sau lasa mesaj ......

    la Stire: O criza ca toate celelalte
    Optimistii din perioada de boom economic au fost inlocuiti de o pleiada de economisti si analisti care propovaduiesc Apocalipsa economica. Ba "Imperiul american se prabuseste", ba "America va avea un nivel al somajului format din doua cifre", ba "Criza nu...
0 comentarii