Vezi comentariul la care s-a raspuns

poate , dar chestia cu euro-parlamentarele ...

  • adevarat, dar chestia cu euro-parlamentarele eu chiar nu inteleg de ce insista pt ca oricum nu o sa intre, iar daca va intra vai de el si de noi , ca si asa avem altii de 2 bani. imi aduc aminte cu ceva timp in urma cand a fost invitat la o emisiune, o reportera sau politiciana ce era ii spune ca acolo ca sa ajunji, in 1 rand trebuie sa ai o scola, facultate, studii, etc nu te duci cu nici 4 clase facute , iar el se supara si o jigneste si apoi pleaca (vechiul obicei din neamul becali).....apoi aici in spania scriau astia prin ziare ca ai nostri sau facut de ras atunci cand le venea randul sa se ridice si sa vb , sa ceara pt tara, se ridicau si li se incurca limba in gura de nu ziceau nimic si se asezau din nou si se mirau cei prezenti ca nu avem un euro-parlamentar in stare sa ceara, sa lupte pt tara sa, iar tarile mici ca luxemburg si altele trimit oamenci care se lupta si cer pt tarisoara lot. Deci cred ca ti-ai facut o ideede ce fel de politicien avem afara ca sa nu mai vb de cei din tara...e trist dar ff adevarat, si cand ma gandesc ca au cerut imprumut la Ue si li sa aprobat(cred ca e vb de 1 miliard o suta de milioane de €) ma apuca groza caci imagineaza-ti ce se va alege de tara noastra pe viitori can vom fi nevoiti sa returnam acesti bani cat si ceilalti luati pana acum si cu care nu sa facut mai nimic......in fine asta este Romania la ora actuala condusa de niste rat.... si niste analf..../ vezi video cu fata presedintelui care nu era in stare sa citeasca nu sa recite un comentariu sau o parere a ei ....) oricum ciudata si interesanta treaba lui becali cu vadim , da sa vedem unde se va ajunge cu toate ca ma tem s-al mai bage astia la parnaie ca daca nu au fost capabili acum , dupa nici atat.....

    la Stire: Becali a scos Steaua la vanzare!
    Finantatorul Stelei, Gigi Becali, a declarat ca este dispus sa vanda formatia din Ghencea, insa se plange ca momentan nu are un cumparator care sa ii ofere un pret corect. "Usor, usor, in 5-6 ani, vreau sa lichidez totul. Eu puteam sa stau, sa am teren...
0 comentarii