ramai macar pana la sfarsitul campionatului

  • sa ramana macar pana la sfarsit ca abia a inceput si steaua sa aibe rezultate si gata, iar scandal?? lasati-l ma oameni buni sa-si faca treaba asa cum stie el mai bine caci tot cu el in tur Steua defila si batea lejer la scor pe majoritatea. ce a veti cu el ??? vina este a lu beecali ca si daca ar veni petrescu, lucescu sau cine ar veni, nu ma face nimeni nimic ca nu-i lasa becali. la ce echipa in occident si nu numai vedeti voi sa faca patronul echipa si toate cele??? ca mai are cateodata vreo preferinta da, dar nu ceea ce face becali pt ca asta nu vrea performanta , inatne da ca nu stia care cum e treaba si cum se castiga din fotbal, dar acum sa schimbat total caci stie cum merge treaba si de aia.... atata vreme cat nu ai un PROIECT DE BAZA PE TERMEN LUNG adio , nu poti face nimic .. rezultate de moment echipa , dar de moment ia performanta e pe termen lung.. dar cu-i sa-i spui?? lui becaliu?? lui argaseala adica slugii de drept al lui??? hai sa fim seriosi....Laca, dacva reuseste sa duca pe Steua pe 3-5 e mare antrenor sau mai bine motivator si psiholog ca asta joaca Steaua la ora actual prin motivatie si montare psihica a lui Laca, ca daca nu ar fi fost el.....dar nu ai cu cine repet, iar Iordanescu a zis fff bine cand a spus ca Laca trebuia sa puna clauze , dar nu avea cum pt el a venit din dragoste pt club si pt culri , nu din interes cum fac majoritatea....

    la Stire: Lacatus demisioneaza daca pierde cu Dinamo
    Marius Lacatus este hotarat sa demisioneze in cazul in care va pierde meciul cu Dinamo de vineri. Pentru Lacatus acest meci este mai important ca oricand si ia in calcul doar victoria. "Pe Lacatus nu il dau afara. Are demnitate si va pleca singur", au ...
0 comentarii