Vezi comentariul la care s-a raspuns

exact

  • asa si este si se stie de altfel ca totul se invarte in jurul banului in ziua de azi si am sa dau dora cateva exemple aparte de ale tale din camp.romanesc, eu dau din europa: CL in urma cu 2 ani daca nu ma insel Liverpool este la un pasa de eliminare din grupe si are nevoie de meci castigat la istambul contra lui Besiktas si castiga cu 0-8!!??? el logic , de castigat castigau, dar cu 8??? asta e aranjament pt pariori clar...alt exepmlu mai noi de anul asta : Motherwell ciontra albanezilor( nu le mai tin minte numele) 8-1 dupa 0-1 in tur ..le dadeai si scotieni 3-4, dar 8-1 ?? si mai recent un al mare rasunet dupa Alcorcorn -R MDRID 4-0...AICI se face o mare greseala ca am citit comentarii absurde cum ca s-au lasat invinji pt pariuri...total absurd si fals , de ce? simplu: 1. pt ca un club ac RM nu-si poate permite asa ceva dupa aprox 250 milioane € investiti in transferuri..2) este vorba de imaginea clubului...3. nu este prima data cand se intampla, exemple, in urma cu ceva ani a luat-o pe coja iar umilitor de la Toledo echipa de liga a 3-a , in urma cu 2 ani a luat-o pe coaja de la zaragoza cu 6-1 !!! iar anul trecut o alta echipa de liga a 3- i-a eliminat din cupa ..deci rezumand explud total faptul ca au aranjat pt pariuri ca sa nu mai vb ca Florentino Perez nu s-ar tine de asa ceva niciodata...in fine la final sunt cazuri si cazuri , fotbalul ca si politica si precum ai spus si tu fff rar se intampla ca echipe precum Manchester sau Barça sa castige pe merit prin fotbalul prestat pe teren.....

    la Stire: Coalitie europeana impotriva Unirii Urziceni?
    Managerul Unirii Urziceni, Mihai Stoica, crede ca ialomitenii ar putea fi victimele unei coalitii europene scopul fiind acela de a-i impiedica sa se califice in primavara europeana. "Pentru a ne califica, trebuie sa ne grabim pentru ca echipele din Est...
0 comentarii