Intrari recente

  • ma mut la UPC

    GATA ... au inceput nemtii sa investeasca? Merge bine treaba. Concedierile cand incep? Ma mut la upc ca la romtelecom treaba se impute.

    la Stire: Palatul Telefoanelor, scos la vanzare - Ministrul Comunicatiilor nu stia
    Ministrul Razvan Cotovelea spune ca a fost "un pic surprins" de anuntul Telekom Romania privind scoaterea la vanzare a Palatul Telefoanelor, precizand ca la ministerul pe care il conduce nu a ajuns nicio informare in acest sens. "Nu sunt nici suparat s...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Baiat destept

    Chivu a avut grija de imaginea lui. De asta acum valoreaza atat de mult. Are o familie superba si nu a fost implicat in niciun fel de scandal.

    la Stire: Chivu se umple de bani - lovitura data dupa finalul carierei
    Cristi Chivu s-a retras din fotbal, insa reuseste in continuare sa dea lovituri financiare impresionante. Fostul capitan al echipei nationale a semnat un contract de imagine cu compania de cablu UPC si va primi o suma uriasa, potrivit Agentiei de Presa...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    oameni de nimic

    Vrem sa beneficiem de servicii medicale de calitate dar acceptam sa lucram la negru si sa nu platim taxe. Cam asa e si cu fotbalul vrem echipe puternice si rezultate bune in europa insa nu mergem pe stadion sa platim biletul si nici nu platim pentru drepturi TV. Stiu ...sunt toti corupti si oricum n...

    la Stire: Romtelecom, anunt important despre Look Tv si Look Plus - cand intra in grila si la ce pret
    Postul de televiziune Look Plus a intrat in grila de baza a operatorului Rometelecom, incepand de sambata seara, in timp ce Look Tv urmeaza sa fie disponibil abonatilor Romtelecom de saptamana viitoare. "Incepand de astazi, canalul Look Plus este dispo...
  • Tarziu

    Romtelecom s-a miscat greu ... au trecut deja 3 etape din campionat. Cine a vrut sa se mute de la ei deja s-a mutat sau s-a hotarat ireversibil sa se mute.

    la Stire: Romtelecom, anunt important despre Look Tv si Look Plus - cand intra in grila si la ce pret
    Postul de televiziune Look Plus a intrat in grila de baza a operatorului Rometelecom, incepand de sambata seara, in timp ce Look Tv urmeaza sa fie disponibil abonatilor Romtelecom de saptamana viitoare. "Incepand de astazi, canalul Look Plus este dispo...
  • Mancica

    Lasa ca mai bine le vedem noi la tv. UPC si dolce dau Liga 1. Prefer sa dau 10 lei si sa vad la Tv decat sa vad pe laptop.

    la Stire: Cum poti vedea meciurile din Liga 1 daca nu prinzi posturile Look TV si Plus
    Iubitorii de fotbal au de acum o alternativa pentru a vedea meciurile din Liga 1. Pagina de Media anunta ca partidele din Liga 1 pot fi urmarite in direct pe platforma Seenow (online si mobil), la urmatoarele preturi: - 3 euro (fara TVA) / 1 zi (val...
  • incepe campionatul

    In prima etapa avem Steaua-Rapid si ei se tin de manipulari. Vrem liga 1!

    la Stire: LPF: Iata cum incearca RCS&RDS sa manipuleze opinia publica si justitia din Romania
    Scandalul dintre Liga Profesionista de Fotbal si RCS&RDS continua. Dupa ce RCS&RDS a acuzat LPF de incalcarea legislatiei concurentei la vanzarea drepturilor TV ale meciurilor din Liga 1, forul condus de Gino Iorgulescu a raspuns prin intermediul unui ...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    rds si guvernul

    Genul de comentariu platit de rds. Ei sunt singurii care apeleaza la guvern fie pentru beneficii fie pentru a face rau concurentei.

    la Stire: Meciurile din Liga 1 costa: UPC scumpeste obligatoriu abonamentele
    UPC a anuntat, in urma cu putin timp, ca va scumpi toate abonamentele pentru a include in grila unul din cele doua posturi TV care vor transmite meciuri din Liga 1 si Cupa Ligii 1. Pentru cel de-al doilea, microbistii trebuie sa plateasca inca si mai mult...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    rcs/rds

    intr-adevar, daca rds isi respecta abonatii, incerca sa le ofere posibilitatea de a vedea aceste canale. nici macar nu au incercat sa negocieze. poate ca pentru rds nu sunt importantii iubitorii fotbalului intern. cred ca vor transmite campionatul din Ungaria. Asta este.

    la Stire: Meciurile din Liga 1 costa: UPC scumpeste obligatoriu abonamentele
    UPC a anuntat, in urma cu putin timp, ca va scumpi toate abonamentele pentru a include in grila unul din cele doua posturi TV care vor transmite meciuri din Liga 1 si Cupa Ligii 1. Pentru cel de-al doilea, microbistii trebuie sa plateasca inca si mai mult...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    UPC NU ups

    Numele este UPC. ups se ocupa cu livrarea coletelor, fiind un fel de posta :). Tupeu? Cred ca este dreptul lor sa decida ce posturi for difuza sau nu. Si cum orice companie are ca scop profitul, cred ca deciziile vin in urma unor studii riguroase.

    la Stire: Meciurile din Liga 1 costa: UPC scumpeste obligatoriu abonamentele
    UPC a anuntat, in urma cu putin timp, ca va scumpi toate abonamentele pentru a include in grila unul din cele doua posturi TV care vor transmite meciuri din Liga 1 si Cupa Ligii 1. Pentru cel de-al doilea, microbistii trebuie sa plateasca inca si mai mult...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    nu cred

    Daca au avut bani de repturi TV inseamna ca nu o duc rau. Si dupa schema asta cred ca o sa le mearga din ce in ce mai bine.

    la Stire: O companie de cablu a anuntat ca va televiza meciurile din Liga 1 - oficial
    Compania de cablu UPC a anuntat ca va transmite meciurile din Liga 1 incepand cu aceasta vara, dupa ce a ajuns la un acord pentru preluarea posturilor Look TV si Look Plus. Robert Redeleanu, CMO UPC Romania, a declarat ca meciurile vor fi disponibile s...