iar mint?:)) domnu Bucegi esti sigur?

  • hai s-o facem pe puncte: -niciodata nu ai raspuns la o intrebare directa,sau poate necredinciosi nu au dreptul la asta? -"Canaan = Felistini = Palestinieni = Palestina "-iti propun sa citesti declaratiile "pentru popor" date de Arafat si locotenetii lui in \'67 cand a aparut poporul palestinian -"sudul Palestinei ocupate" se citeste Fasia Gaza,condusa de Hamas unde nu exista picior de israelian,in afara faptului ca este teritoriu egiptean pe care Rabin l-a transformat in inceputul statului Palestinian,ce a primt in schimb s-a vazut -intreb asta inca odata,cum se face ca niciodata nu-i critici pe cei din SI?oare Coranul te opreste sa-i critici pe cei de o credinta cu tine in fata necredinciosilor? -"In ce civilizatie dai un popor afara din tara lui si pretinzi ca asa-i voia Domnului..?" ASTA-I LA VOI,parca Israelul e bazat pe foarte multe date istorice(apropo de dat afara,poate facem la anu o plimbare in Israel,mai precis in Ierusalimul de Est,sa-mi explici si mie semnele alea de pe multe usi,intrari unde stau famili arabesti) -in sfarsit din cate inteleg din primul comentariu esti de acord cu declaratiile lui Jurgen Todenhofer,care in numai 10 zile a reusit sa vada si sa inteleaga asa de multe -a-mi spune "minti" de catre unul care umbla cu "cioara vopsita" e un elogiu pentru mine,sant curios daca un crestin putea sa faca propaganda asa cum faci tu,intr-o tara ca Iran,Arabia Saudita sa nu mai vorbesc de prieteni tai din SI,acolo nu se pune problema -ti-am mai eplicat dar nu vrei sa intelegi pe prieteni postaci din Ziare.com iti poti insela,nu cunosc problema de aproape,nu pe mine care am trait-o cativa ani si mai am si aici unde sant acum cativa prieteni musulmani care au ajuns(din cat cunosc eu Coranul) la Jihadul mare,asta se vede pentru ca nu sant mincinosi ca tine

    la Stire: Dezvaluiri ale primului jurnalist patruns in Statul Islamic
    Primul jurnalist occidental caruia i-a fost permis accesul in Statul Islamic s-a intors si povesteste ce a descoperit in interiorul gruparii teroriste. Jurgen Todenhofer, un german in varsta de 74 de ani, a petrecut 10 zile in teritoriul controlat de m...
0 comentarii