Vezi comentariul la care s-a raspuns

ORBILOR!!!!!

  • @bengosul2007 baiatu, explica cum poate face ceea ce zici tu. gindesti cind afirmi asemenea ineptii? ponta si-a adjudecat cam totul in tara asta, are parlamentul, avocatul poporului, CNA, CSM, TVR, RTV si Latrinele de partea lui, samd, a modificat legi si a deturnat sensul cuvintului democratie si voi ii dati inainte cu basescu? Ca fapt divers: iti place ca sova a platit o gramada pentru studii de fezabilitate pentru autostrazi, intre timp devenite simple drumuri (cica EXPRESS). iti place cursul de 4.73 la acciza? iti place ca toanta de la finante, marea harvardeza, MINTE ca nu stie inca metoda de calcul? nu stie deoarece sint alegeri si ar afecta procentele deja plapinde ale nemernicului de premier (le va mari PSD via Teleorman) dar taxele "obligatorii" care devin facultative pentru unii? orice taxa se regaseste in produsul final, cetateanul simplu plateste acele taxe :( iti place ca fac scut in jurul propriilor penali? si au cu tona asemenea specimene ce pot sa zic? sinteti ORBI, ORBILOR! pe termen lung amanetati Romania, sinteti partasi cu acest guvern banditesc la mentinerea prostiei si a saraciei in tara asta stiu, marinaru, ochiosu, samd e vinovat de toate, PSD si cei ca VOI sinteti niste ingerasi

    la Stire: Basescu a semnat: 5 fosti ministri, urmariti penal. Ce informatii are despre dosarul Microsoft
    Presedintele Traian Basescu a declarat, vineri dupa-amiaza, ca a cerut ministrului Justitiei inceperea urmaririi penale fata de cinci fosti ministri, in dosarul licentelor Microsoft. Seful statului a tinut sa sublinieze ca nu a fost vorba despre o soli...
0 comentarii