Intrari recente

  • O tradatoare

    Doamna Macovei este o tradatoare, asa cum si-a tradat oamenii si partidul, asa o sa isi tradeze si tara!

    la Stire: Monica Macovei - Ce promite
    Monica Macovei, candidat independent la alegerile prezidentiale, promite ca va definitiva integrarea Romaniei in UE, va mentine orientarea pro-occidentala a tarii si va continua batalia anticoruptie, sustinand puternic independenta Justitiei. Politica ...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Nu poate sa fie presedinte

    Domnul Tariceanu incurca nevestele cu Romania. Poate vrea saspuna ca isi doreste sa ajunga la a saptea nevasta. Romania nu are cum sa fie ajutata de Calin Popescu Tariceanu..."Presedintele trebuie sa fie un om admirat si respectat deopotriva de romani, dar si de straini, nu un om cu care romanilor s...

    la Stire: Calin Popescu Tariceanu - De ce vrea sa fie presedinte
    Calin Popescu Tariceanu candideaza la presedintie pentru ca vrea ca Romania sa devina a saptea putere a Europei, iar romanii sa fie respectati. "Proiectul meu se intituleaza \'Romania, a saptea putere a Europei\'. Vreau, pentru tara mea, mai mult. Vrea...
  • Nu Johannis!!!

    Domnul Johannis nu mai are ce sa stoarca de la sibieni si vrea sa mareasca miza...Nu ii ajunge cat a furat si cate propietati,a caror posesie nu o poate explica, are si acum se vrea presedinte...Sa va fie rusine, Romania nu are nevoie de un astfel de presedinte, care "lucru bine facut"? Poate vroiat...

    la Stire: Alegeri prezidentiale 2014: Klaus Iohannis - de la profesorul din Sibiu la "politrucul" care vrea la Cotroceni
    Pana sa intre sub lupa in politica mare, Klaus Iohannis a fost mai mult o legenda - neamtul serios care tace si face. Provine dintr-o familie de sasi transilvaneni, Susanne si Gustav Heinz Johannis, care dupa pensionare, in 1992, au emigrat in Germania...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • CLAR, de doamna Macovei Romania nu are nevoie!!!

    Acel altceva pentru romani nu inseamna Monica Macovei!!! Tot ce le-ati aratat romanilor a fost tradare cand v-ati dezis de toti cei care v-au sustinut pentru europarlamentare...V-ati spalat pe maine de PDL, Elena Udrea asa cum v-ati spalat si de trecutul dimneavoastra comunist!!!Romania nu are nevoi...

    la Stire: Monica Macovei - De ce vrea sa fie presedinte
    Monica Macovei candideaza la presedintia Romaniei pentru ca "romanii merita altceva" si au nevoie de "un presedinte independent si nu un presedinte al partidelor". "Presedintele trebuie sa fie in toate un model pentru natiune. Voi face toate eforturile...
  • Campanie de bun-simt?

    Asta numiti dumneavoastra campanie de bun-simt???Sa furati startul???V-ati intins afisele cu doua zile inaintea inceperii campaniei, ati demonstrat inca o data ca nu sunteti demn de functia de presedinte, un presedinte ar trebui sa fie un exemplu pentru alegatorii lui. Sa va fie rusine!!!

    la Stire: Ponta: Declaratiile lui Iohannis le aud de la Basescu. Eu fac o campanie de bun-simt
    Premierul Victor Ponta, aflat intr-o vizita la Sibiu, le-a spus jurnalistilor ca intentioneaza sa conduca o campanie de bun-simt pentru prezidentiale. L-a acuzat totusi pe rivalul sau la presedintie, Klaus Iohannis, candidatul ACL, ca emite aceleasi decla...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Preda si Macovei uita cine i-a hranit

    Cred ca domnul Preda este amnezic si a uitat cine l-a facut europarlamentar! Domnule Preda, sa va amintim noi, Elena Udrea v-a sustinut si dansei ii datorati urmatorii 5 ani din functia de europarlamentar nu doamnei Macovei...Jenant, sunteti doi tradatori,pentru dumneavoatra banii nu au culoare!!!

    la Stire: Un europarlamentar PMP se dezice de Udrea: Votez cu Macovei la prezidentiale
    Un europarlamentar PMP anunta ca nu va vota cu prezidentiabilul partidului, Elena Udrea, la alegerile din luna noiembrie, argumentand ca sustine astfel "o candidatura cu o certa dimensiune europeana". Dupa ce a criticat-o aspru pe Monica Macovei in ult...