Intrari recente

  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Un nou inceput!

    Ca si in Campania Electorala de la Roman, Elena Udrea s-a luptat cu candidatii politici din PSD, PNL, PDL, cu trustul Intact; sa nu uitam si de mitingul de la Roman cand Elena Udrea s-a deplasat pentru a face un miting. In ciuda metodelor de intimidare, de filaj din partea serviciilor secrete, Udre...

    la Stire: Liviu Dragnea: Ponta este peste tinta propusa. Macovei si Udrea, scoruri jenante
    Secretarul general al PSD, Liviu Dragnea, a declarat ca este multumit de rezultatele obtinute de Victor Ponta in primul tur al alegerilor prezidentiale. "Multumesc tuturor romanilor care s-au dus la vot, in interiorul tarii si pretutindeni. Avem cateva...
  • Un nou inceput!

    Ca si in Campania Electorala de la Roman, Elena Udrea s-a luptat cu candidatii politici din PSD, PNL, PDL, cu trustul Intact; sa nu uitam si de mitingul de la Roman cand Elena Udrea s-a deplasat pentru a face un miting. In ciuda metodelor de intimidare, de filaj din partea serviciilor secrete, Udre...

    la Stire: Elena Udrea: S-a incercat scoaterea mea din competitie
    Candidatul PMP la prezidentiale, Elena Udrea, a reactionat imediat dupa anuntarea exit-poll-urilor si a acuzat ca s-a incercat scoaterea sa din competitia pentru Cotroceni. "Au fost strategii bine puse in practica prin care s-a incercat scoaterea mea d...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Procuroarea mincinoasa in PICAJ

    Macovei a facut cea mai grava manipulare posibila in alegerile electorale de pana acum. Adevarul a iesit pana la urma la iveala!!!!! Hotnews a indus opinia in eroare cu un sondaj total fals, plasand-o pe Macovei, peste Elena Udrea, ceea ce nu este deloc adevarat. Surse de presa spun ca Udrea a cr...

    la Stire: Alegeri prezidentiale 2014: 47,37% dintre romani au votat pana la ora 19.00
    Peste 8,6 milioane de alegatori, reprezentand 47,34% din totalul celor inscrisi in listele electorale, s-au prezentat la urne, la nivel national, pana la ora 19.00, potrivit datelor preliminare privind prezenta la vot centralizate la BEC, prezenta sub cea...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    PONTA fraudeaza alegerile!!!!!!!!!

    PONTA FRAUDEAZA MASIV ALEGERILE!!! Plagiatorul Ponta nu se lasa nici in ultimul moment de actiunile josnice de manipulare si fraudare a alegerilor. Ponta a recurs la acest gest, deoarece stia ca romanii nu il vor vota din motive economice, coruptie si multe altele. Ponta nu merita sa fie ales, pe...

    la Stire: Bursa zvonurilor, ora 16.00: Diferenta de pana la 10% intre Ponta si Iohannis, Macovei pe locul trei
    Victor Ponta se mentine pe primul loc, urmat de Klaus Iohannis si Monica Macovei, potrivit sondajelor realizate la iesirea de la urne, pana la ora 16.00, de PSD si ACL. Potrivit Stiripesurse.ro, clasamentul se prezinta astfel: Victor Ponta - 38% (PS...
    Arata cele 3 raspunsuri la acest comentariu
  • PONTA fraudeaza alegerile!!!!!!!!!

    MARE ATENTIEI!!! PONTA FRAUDEAZA MASIV ALEGERILE!!! Plagiatorul Ponta nu se lasa nici in ultimul moment de actiunile josnice de manipulare si fraudare a alegerilor. Ponta a recurs la acest gest, deoarece stia ca romanii nu il vor vota din motive economice, coruptie si multe altele. Ponta nu meri...

    la Stire: Bursa zvonurilor la ora 13.00: Ponta 39%, Iohannis 30%
    Candidatul PSD, Victor Ponta, este creditat cu 39% din voturi, potrivit unor surse Ziare.com. Contracandidatul sau la Presedintia Romaniei, Klaus Iohannis, ar urma sa obtina 30% in urma votului de duminica. Bursa zvonurilor mai arata ca Monica Macov...
  • PONTA fraudeaza alegerile!!!!!!!!!

    Ponta, Iohannis, Macovei, Tariceanu au facut un plan de actiune pentru a reface USL-ul!!!!! Iata dovada ca Macovei fraudeaza alegerile!!!!!!! h t t p : / / w w w . e v z . r o / s u r s e - e x i t – p o l l – l a – o r a – 1 3 0 0 . h t m l

    la Stire: Alegem presedintele: Cozi infernale in diaspora. Tiriac a venit din Paris la Bucuresti sa voteze LIVE
    Astazi ne alegem presedintele pentru urmatorii 5 ani. Sunt asteptati la urne peste 18 milioane de romani, care pot vota in 18.550 de sectii de votare in tara si 294 in strainatate. Candidatii la Presedintia Romaniei s-au prezentat la urne inca de la pr...
  • JOS CU Macovei!!!!!

    ATENTIE!!!!!! Procuroarea mincinoasa, va vota cu hotii, cu coruptii, cu baronii locali, cu mafia PSD, daca nu stiati care este raspunsul!!!!!!!! Nu trebuie sa o votam pentru ca Macovei este de partea lui Ponta!!!!!! Cine este aceasta procuroare comunista dezaxata care se crede deja pe locul 3 in ...

    la Stire: Macovei, la vot: Ganditi-va ce inseamna DNA pentru voi. Un vis sau un cosmar?
    Monica Macovei, candidat independent la alegerile prezidentiale, a votat duminica, putin dupa ora 12:00, la Scoala Tudor Arghezi din Bucuresti, unde a fost insotita de mai multi apropiati. Europarlamentarul s-a aratat increzator in sansele sale si a sp...
  • Atentie!!!!!!!!! PONTA fraudeaza alegerile din strainatate!!!!!

    MARE ATENTIEI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PONTA FRAUDEAZA MASIV ALEGERILE IN STRAINATATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Plagiatorul Ponta nu se lasa nici in ultimul moment de actiunile josnice de manipulare si fraudare a alegerilor. Drept dovada a pus la punct impreuna cu ambasadoarea Nineta Barbulescu din c...

    la Stire: Crin Antonescu nu i-a returnat votul lui Ponta din 2009
    Fostul presedinte PNL Crin Antonescu a votat, duminica, la alegerile prezidentiale, la o sectie de votare din Capitala, declarand ca si-a exercitat acest drept in semn de respect fata de cei care isi pun speranta in votul exprimat in aceasta zi, mentionan...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Un nou inceput!

    Astazi este ziua in care se va scrie o noua fila din cartea de istorie a Romaniei. Am decis sa fac parte din aceasta schimbare a Romaniei, prin exprimarea votului catre candidatul care a adus o reimprospatare a acestei societati, a incurajat companiile mici si mijlocii, a atras investitori catre m...

    la Stire: Elena Udrea a votat cu flori in brate si e sigura ca Dorin Cocos o voteaza din arest (Video)
    Candidatul la presedintie al PMP, Elena Udrea, a votat, la ora 9:00, la Liceul Mihai Eminescu din Capitala. Udrea a venit insotita de presedintele PNTCD Aurelian Pavelescu, purtand in brate un buchet de flori cu care a intrat si in cabina de vot. "A...
  • Noua Romanie!!!!

    Astazi este ziua in care se va scrie o noua fila din cartea de istorie a Romaniei. Am decis sa fac parte din aceasta schimbare a Romaniei, prin exprimarea votului catre candidatul care a adus o reimprospatare a acestei societati, a incurajat companiile mici si mijlocii, a atras investitori catre m...

    la Stire: Alegem presedintele: Ponta voteaza alaturi de Oprescu si Daciana imbracata in violet LIVE
    Astazi ne alegem presedintele pentru urmatorii 5 ani. Sunt asteptati la urne peste 18 milioane de romani, care pot vota in 18.550 de sectii de votare in tara si 294 in strainatate. Traieste ziua scrutinului alaturi de Ziare.com. Urmareste, in format...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu