PLEC PE Marte!!!!!!!!

  • Cred ca lui Moni nuu ii plac banii!!!!! Cine este aceasta procuroare comunista dezaxata care crede ca va vota si de pe Marte???? Tortionara Macovei intrece orice masura a bunului simt, aceasta persona hidoasa, rea, razbunatoare, tradatoare, oportunista care vaneaza functii, putere si avere. Spunea ca locuieste intr-un pod si ca-i saraca, cand colo aflam ca este pe locul 5 la averi, are 5 case in zone de lux, terenuri intravilane in zone scumpe, conturi in tara si in strainatate. Casa luate cu japca, nu uitam procesul cu vila luata de sub nas mostenitorilor si data parintilor ei! Cum isi permite aceasta comunista ceausista care trimitea oameni nevinovati la Canal sa pomeneasca numele Elenei Udrea care-i net superioara Mandelei? Nu uitam si nu iertam pe aceasta individa cum a iesit pe usa din dos din sistem, cum a dosit peste 200 de dosare distrugand vieti, cum trimitea oameni amarati in beciurile militiei, iar tatal ei ii ancheta, cum Macovei ancheta revolutionari si cate altele!!! Nu merita sa fie votata, pentru ceea ce a facut in trecut si pentru faptul ca a venit in aceasta campanie, total nepregatita, fara o viziune, fara un plan de lucru, absolut nimic!!!!!!

    la Stire: Monica Macovei promite ca se va putea vota si de pe Marte
    Monica Macovei, candidat independent la alegerile prezidentiale, le promite romanilor din diaspora ca, daca o vor sustine sa ajunga la Cotroceni, va aproba legea privind votul electoronic, astfel incat "sa se poata vota si de pe Marte". "Romania are ne...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
0 comentarii