Noua Romanie!!!!

  • Astazi este ziua in care se va scrie o noua fila din cartea de istorie a Romaniei. Am decis sa fac parte din aceasta schimbare a Romaniei, prin exprimarea votului catre candidatul care a adus o reimprospatare a acestei societati, a incurajat companiile mici si mijlocii, a atras investitori catre multe proiecte indraznete (6000 la numar), a dezvoltat turismul romanesc si are in continuare un plan bine pus la punct. Persoana pe care am votat este candidatul care pe unde merge, lasa cate o usa deschisa, aduce abundenta in mediu respectiv si in proiectele dezvoltate. Este o persoana pozitiva, dinamica, energica si cu o atitudine de otel. Stie sa se faca remarcata si sa acorde atentie si asculta pe cei din jurul ei! Pe langa acest lucru, felicit curajul de a se implica in diferite proiecte ce aduc beneficii in viata fiecarui roman. Pentru a a ne redresa pe un nou traseu, trebuie ca fiecare cetatean sa isi exercite dreptul de a vota, de a nu lasa pe altii sa voteze in locul nostru. Incurajez tinerii sa mearga la vot, pentru ca ei sunt viitorul acestei tari, si sa nu mai lasam generatiile de pana acum sa voteze trecutul care ne tot urmareste, de ani de zile. Este timpul sa punem piciorul in prag, sa fim responsabili pentru fiecare vot exprimat; Ceea ce vom vota, se va reflecta pentru urmatorii 5 ani in Romania!!!! Haideti sa atragem prosperitate si abundenta in tara noastra!!!!!

    la Stire: Alegem presedintele: Ponta voteaza alaturi de Oprescu si Daciana imbracata in violet LIVE
    Astazi ne alegem presedintele pentru urmatorii 5 ani. Sunt asteptati la urne peste 18 milioane de romani, care pot vota in 18.550 de sectii de votare in tara si 294 in strainatate. Traieste ziua scrutinului alaturi de Ziare.com. Urmareste, in format...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
0 comentarii