Atentie!!!!!!!!! PONTA fraudeaza alegerile din strainatate!!!!!

  • MARE ATENTIEI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PONTA FRAUDEAZA MASIV ALEGERILE IN STRAINATATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Plagiatorul Ponta nu se lasa nici in ultimul moment de actiunile josnice de manipulare si fraudare a alegerilor. Drept dovada a pus la punct impreuna cu ambasadoarea Nineta Barbulescu din cadrul ambasadei Australiei (Noua Zeelanda), o masinarie de fraudare a alegerilor din strainatate. Nineta Barbulescu este fosta sefa de cabinet a lui Nastase si prietena intima de interes politic, al lui Ponta si Corlateanu. Aceasta ambasadoare a recurs la acest gest, deoarece stia ca romanii nu vor vota cu Ponta din motive economice, coruptie si multe altele. Ponta nu merita sa fie ales, pentru ceea ce a facut in tara asta. Si-a ascuns identitatea de ofiter acoperit, a ascuns multe dosare de coruptie, a acoperit toti politicienii corupti, a fost in complot cu baronii locali. Scopul lui Ponta este sa refaca USL impreuna cu Iohannis. Nu trebuie sa mai acceptam acest lucru. Crin Antonescu chiar daca zice ca nu il voteaza pe Ponta, cu siguranta voteaza cu candidatul partidului din care face parte. Trebuie sa eliminam coruptia si politicienii incompatibili.

    la Stire: Crin Antonescu nu i-a returnat votul lui Ponta din 2009
    Fostul presedinte PNL Crin Antonescu a votat, duminica, la alegerile prezidentiale, la o sectie de votare din Capitala, declarand ca si-a exercitat acest drept in semn de respect fata de cei care isi pun speranta in votul exprimat in aceasta zi, mentionan...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
0 comentarii