Intrari recente

  • Udrea Presedinte

    Nu vad nimic semnificativ, prin publicarea acestor poze. Ce daca a fost fotografiata la Paris, intr-o scurta vizita. Elena Udrea este un om important, si este normal sa aibe si prieteni de acelasi calibru. Iar cei care vin cu mizeria asta pe media sunt penibili, disperati, le este teama de Udrea si ...

    la Stire: Sefa DIICOT, la cumparaturi cu Elena Udrea: CSM sesiseaza Inspectia Judiciara (Video)
    Consiliul Superior al Magistraturii a decis sa sesizeze Inspectia Judiciara, pentru verificari legate de fotografiile facute publice joi in care apar Elena Udrea si sefa DIICOT Alina Bica, au declarat oficiali ai institutiei. Conducerea CSM a transmis ...
  • Udrea Presedinte

    Tradatorul Preda sa taca din gura. Daca nu era Udrea, sa-l puna cap de lista la PMP ramanea el fara postul de europarlamentar.

    la Stire: Cristian Preda ii raspunde lui Basescu: Ati preluat o minciuna spusa de Elena Udrea
    Eurodeputatul Cristian Preda i-a transmis presedintelui Traian Basescu, joi seara, ca el nu s-a dezis niciodata de PMP, drept raspuns dupa ce seful statului s-a aratat dezamagit ca Preda nu i-a ramas loial. "Constat cu mare tristete ca Traian Basescu a...
  • Udrea Presedinte

    Nu vad nimic semnificativ, prin publicarea acestor poze. Ce daca a fost fotografiata la Paris, intr-o scurta vizita. Elena Udrea este un om important, si este normal sa aibe si prieteni de acelasi calibru. Iar cei care vin cu mizeria asta pe media sunt penibili, disperati, le este teama de Udrea si ...

    la Stire: Sefa DIICOT, despre fotografiile cu Udrea: Am aparut tragand pe nas?
    Procurorul-sef al DIICOT, Alina Bica, a reactionat dupa publicarea fotografiilor care o infatisau la cumparaturi cu Elena Udrea, la Paris. O jurnalista TVR a sunat-o pe Bica imediat dupa declansarea scandalului. Pe blog Adelin Petrisor a postat inregis...
    Arata cele 2 raspunsuri la acest comentariu
  • Udrea Presedinte

    Tariceanu este doar iepurele lui Ponta. Trimis in cursa sa mai smulga cateva procente, pe care le va directiona spre Ponta in turul 2. De une are el bani de partid? Cand si cine i-a strans lui semnaturile necesare ?

    la Stire: Tariceanu, atac la Udrea: Are comportament de mafiot
    Candidatul independent la alegerile prezidentiale cu sustinerea PLR, Calin Popescu Tariceanu, a declarat, joi seara, la un post de televiziune, ca Elena Udrea, candidatul PMP, are comportamentul tipic al mafiotilor care isi cauta protectie in Justitie, el...
    Arata cele 2 raspunsuri la acest comentariu
  • Udrea Presedinte

    Nu vad nimic semnificativ, prin publicarea acestor poze. Ce daca a fost fotografiata la Paris, intr-o scurta vizita. Elena Udrea este un om important, si este normal sa aibe si prieteni de acelasi calibru. Iar cei care vin cu mizeria asta pe media sunt penibili, disperati, le este teama de Udrea si ...

    la Stire: CSM analizeaza daca e cazul sa sesizeze Inspectia Judiciare pentru fotografiile cu Udrea si Bica
    Consiliul Superior al Magistraturii (CSM) analizeaza daca se impune sesizarea Inspectiei Judiciare, pentru verificari legate de fotografiile facute publice joi in care apar Elena Udrea si sefa DIICOT, Alina Bica (foto stanga), au declarat oficiali ai inst...
  • Udrea Presedinte

    Principalul obiectiv al acestor alegeri, este eliberarea motanului Felix. Ponta si Iohannis sunt cele 2 carti castigatoare ele lui. Haideti sa nu-l lasam sa se bucure din 2 noiembrie, si sa mergem la vot, ca sa le incurcam socotelile. Dupa parerea mea Elena Udrea este garantia ca acest lucru nu se v...

    la Stire: Ponta: Udrea nu trebuie sa se retraga din cursa prezidentiala
    Candidatul PSD-UNPR-PC in alegerile prezidentiale, premierul Victor Ponta, sustine ca, in opinia sa, Elena Udrea sau vreun alt contracandidat al sau nu ar trebui sa se retraga din cursa pentru Palatul Cotroceni inainte de primul tur. "Nu stiu ce spune ...
  • udrea Presedinte

    Principalul obiectiv al acestor alegeri, este eliberarea motanului Felix. Ponta si Iohannis sunt cele 2 carti castigatoare ele lui. Haideti sa nu-l lasam sa se bucure din 2 noiembrie, si sa mergem la vot, ca sa le incurcam socotelile. Dupa parerea mea Elena Udrea este garantia ca acest lucru nu se v...

    la Stire: Udrea, despre EADS: O fumigena din zona lui Voiculescu. Se bat pe electoratul meu!
    Elena Udrea considera ca este supusa la o serie de atacuri politice, fiind acuzata, fara argumente si probe, de lucruri cu care n-are nicio legatura, facand referire la articolul aparut in presa germana, potrivit caruia a fost implicata in dosarul EADS. ...
  • Udrea Presedinte

    A fost ascultata, dar tot nu au gasit nimic cu care sa o acuze de ceva. Pe motanel cand ni-l ascullta ? Cel putin acum, ca nu mai e Melescanu, s-ar putea sa avem ceva sanse. Din pacate pana pe 16 noiembrie nu e suficient timp sa apara si vreo seintinta in cazul lui.

    la Stire: Elenei Udrea i s-a propus sa renunte la candidatura: Nu stau in genunchi in fata nimanui!
    Elena Udrea a declarat ca, pe fondul evenimentelor petrecute in ultimele 48 de ore, i-a fost cerut sa renunte la candidatura, in favoarea altui candidat. "In ultimele 48 de ore, personal, la partid, in teritoiu, pe surse, direct, oficial sau neoficial ...
  • Udrea Presedinte

    Acum nu o mai exista in europa vreun alt partid liberal ? Sau social ? sau chiar si taranesc ? E bine ca mai vedem in europa tari cu partide populare. Tocmai deaceea PMP-ul a aderat, si a fost [rimit in marea familie Popular Europeana (PPE).

    la Stire: Marul PMP, plagiat de peste Prut? Afisele Elenei Udrea, contestate: A noastra e mai frumoasa!
    Partidul Popular din Republica Moldova (PPRM) sustine ca si-a ales marul ca simbol electoral inainte ca PMP-ul de la Bucuresti sa faca acelasi lucru si spune ca orice confuzie cu partidul Elenei Udrea ii este "defavorabila". "Vrem sa spulberam o confuz...
  • Udrea Presedinte

    A fost ascultata, dar tot nu au gasit nimic cu care sa o acuze de ceva. Pe motanel cand ni-l ascullta ? Cel putin acum, ca nu mai e Melescanu, s-ar putea sa avem ceva sanse. Din pacate pana pe 16 noiembrie nu e suficient timp sa apara si vreo seintinta in cazul lui.

    la Stire: Udrea, despre EADS: O fumigena din zona lui Voiculescu. Se bat pe electoratul meu!
    Elena Udrea considera ca este supusa la o serie de atacuri politice, fiind acuzata, fara argumente si probe, de lucruri cu care n-are nicio legatura, facand referire la articolul aparut in presa germana, potrivit caruia a fost implicata in dosarul EADS. ...