Intrari recente

  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    erata

    Scuze:inacuiștilor ..a se citi IANCUIȘTILOR e ăla care gâfâie de unsoare de la Timișoara

    la Stire: Suspiciunile de blat de la Sportul - Steaua iau amploare
    Suspiciunile de blat de la partida dintre Sportul Studentesc si Steaua sunt amplificate chiar de patronul gruparii din Regie, Vasile Siman. Acesta spune ca a ramas mirat cand a vazut caderea echipei sale din finalul meciului si a anuntat inceperea unei...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    e corect

    A fost un blat ordinar sa văzut și de la Miercurea Ciuc dar și din Antalia și Groelanda etc. Golurile steluței behăite au fost din ignoranta fundașilor de la Sportul Studențesc.Asta e campionatul lui pește, ale miticilor, jijiților și inacuiștilor. Silă și dispreț față de acești neaveniți și minjiți...

    la Stire: Suspiciunile de blat de la Sportul - Steaua iau amploare
    Suspiciunile de blat de la partida dintre Sportul Studentesc si Steaua sunt amplificate chiar de patronul gruparii din Regie, Vasile Siman. Acesta spune ca a ramas mirat cand a vazut caderea echipei sale din finalul meciului si a anuntat inceperea unei...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • bravos

    Un articol echilibrat si profesionist conceput.felicitari!!! Pacat că acele personaje lugubre care sunt vizate de responsabilitatea faptelor,- urmată de efectele actuale, nu au o reactie normala si nu își fac mea-culpa!! Rămâne ca boborul să sufere efectele de cozmetizare statica a unui indicator bu...

    la Stire: Reteta politica a dezastrului
    Presedintele Traian Basescu nu este de acord cu demisia guvernului Boc, pe motiv ca in acest moment doar o criza politica ii mai lipseste Romaniei. De partea cealalta, opozitia, sindicatele si o mare parte din populatie socotesc ca guvernul Boc nu este ca...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Bravo

    Felicitări EVIKE!! Noi amicii şi susţinătorii tăi din Harghita îţi ţinem pumnii şi te felicităm pentru rezultatul de la proba de sprint.Succes la ştafetă!! Să auzim numai de bine!! Hajrá Tofalvi Éva''

    la Stire: Rezultat remarcabil pentru Eva Tofalvi la Olimpiada
    Eva Tofalvi a obtinut un rezultat remarcabil pentru delegatia Romaniei, terminand pe locul 14 in cursa de sprint (7.5 km), din cadrul intrecerilor olimpice de biatlon de la Vancouver. Portrapelul Romaniei la Vancouver a avut o evolutie de exceptie in p...
  • bravo

    Felicitări Laci!! Dai dovadă tot timpul că eşti un om cultivat, valoros şi ff corect in aprecieri!!Aşa ai fost şi ca fotbalist, şi ulterior ca antrenor.. Valoarea nu cunoşte numărul anilor. Noi suntem măndrii de tine!! Mulţi ar avea ce învăţa de la tine.. Referitor la ciobanul de la Staua...e o legu...

    la Stire: Boloni continua atacurile la adresa lui Becali
    Antrenorul echipei Standard Liege, Ladislau Boloni, a explicat atacul la adresa lui Gigi Becali, facut vineri, intr-o scrisoare deschisa. "Acum, cand oamenii sunt calcati in picioare, cand sunt umilit zi de zi si cand miscarea Steaua este in pericol a ...
  • votati

    Votaţi ciobănia, caprăria, infractiunea becaliană, analfabetismul, mizeria intelectuala,golănia piperiană, simularea credinţei in D-zeu. Aşa va fi bine pentru VOI. Off Doamne unde am ajuns ca un invinuit penal analfabet candideză la funcţia supremă în stat!!! Asta da democraţie!!!

    la Stire: Mesajul lui Becali pentru electorat: Sa nu mai voteze cu diavolul!
    Europarlamentarul Gigi Becali depus sambata dimineata candidatura pentru alegerile prezidentiale la Biroul Electoral Central. El le-a spus ziaristilor prezenti ca se arunca in cursa doar pentru ca Traian Basescu sa nu mai ajunga presedinte si le-a transmi...