Intrari recente

  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Pai ... VM ...

    Tu de ce crezi ca eu le am fiecare instalate pe desktopuri direct, si cu Partition boot? Ca VM-urile, daca nu ai chip care suporta vm, nu merge cum trebuie :). Am la servici instalat Outlook pe vm si e dezastru :) Daca nu schimbi setarile in serverul care sustine VM-urile .... se reseteaza tot :)

    la Stire: Microsoft pregateste o noua versiune de Windows
    Desi a lansat recent Windows 8, Microsoft ar putea lansa in aceasta vara o noua versiune a celebrului sistem de operare. Potrivit Business Insider, compania se afla deja la jumatatea procesului de dezvoltare. Noua versiune este cunoscuta sub numele ...
  • Ducu

    Cauta pe google o aplicatie numita "W8 start menu app". O sa gasesti cateva free. sa vezi ce fain este atunci :) Nu stiu, eu am instalat W8 peste xp. Nu iti cere nici o schimbare de harware. Trebuie sa faci upgrade la XP la sevice pack 3 cel putin.

    la Stire: Microsoft pregateste o noua versiune de Windows
    Desi a lansat recent Windows 8, Microsoft ar putea lansa in aceasta vara o noua versiune a celebrului sistem de operare. Potrivit Business Insider, compania se afla deja la jumatatea procesului de dezvoltare. Noua versiune este cunoscuta sub numele ...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Windows 8

    Utilizez Windows 8 inca de cand a fost scoasa varianta DEV pentru developers. Imi pare rau ca trebuie sa spun asta ... dar este muuuuult mai bun fata de ce a scos winblows pana acuma. Am 4 calculatoare cu diferite sisteme de operare instalate ( printre care si w8, xp si android ). Pot sa spun ca e...

    la Stire: Microsoft pregateste o noua versiune de Windows
    Desi a lansat recent Windows 8, Microsoft ar putea lansa in aceasta vara o noua versiune a celebrului sistem de operare. Potrivit Business Insider, compania se afla deja la jumatatea procesului de dezvoltare. Noua versiune este cunoscuta sub numele ...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Bai postaci comunisti ...

    ... ce tot dati aci in sus si in jos cu Il Dottore Plagiatore? Maine poimaine vine dna-ul si la el, si la Cacarau, si la Felix :) Sa va vad atunci ce mai comentati ... gozerilor usl/pcr

    la Stire: Grija domnului Ponta (Opinii)
    Avea dl. Ponta o grija: nu stie ce face DNA. Si n-au trecut decat cateva ore pana a aflat raspunsul, pe scarile Ministerului Dezvoltarii, de unde a fost saltat de procurorii anticoruptie secretarul de stat de la Transporturi, Valentin Preda, cu tot cu...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Bag seama ca ....

    Tanti ulivia si-a baut urina in loc de cafea azi dimineata :)

    la Stire: Ajunge Mang pe mana FBI? (Opinii)
    S-a dovedit ca Ponta nu sesizase de fapt nicio Academie pentru a cerceta suspiciunile de plagiat ale ministrului Educatiei. Abia dupa ce presedintele Academiei Romane a declarat ca nu a primit nicio sesizare din partea lui Victor Ponta, a sunat si telefon...
  • Acuma se trezeste si Romania

    Aplic metodele de ceva vreme si cu mult succes ... si asta si Legea lui Pareto .... Bineinteles, NU in Romania :)

    la Stire: Cartea de business: Principiul 80/20 - Cum sa obtii mai mult cu mai putin
    Principiul 80/20 - Cum sa obtii mai mult cu mai putin, de Richard Koch Este Principiul 80/20 o lege universala? Pentru a raspunde la aceasta intrebare, autorul cartii "Principiul 80/20. Cum sa obtii mai mult cu mai putin", Richard Koch, ne defineste ac...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Asculta si tu ...

    o melodie din ultimul album al lui BUG Mafia ... ca cineva s-a laudat la ei ce si cum ... si ei au si facut o melodie :)

    la Stire: Anonymous Romania: Scurgerile de informatii despre premierul Ungureanu erau false
    Reprezentantii Anonymous Romania au anuntat, marti, ca anuntul de aseara care il privea pe premierul Mihai Razvan Ungureanu a fost unul fals. Totodata, intr-un comunicat postat pe anonops.ro, site-ul Anonymous Romania, gruparea precizeaza ca nu are nic...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    @culita

    Pe Medvedev il asemana cu Constantinescu , ca marioneta jucata de comunistul Iliescu. Daca atata nu ai priceput ... nu fa prozti pe altii ... uita-te la tine ... ca pute p.rostia prin textul tau. Ce pomeniri am facut eu de Universitate si alte chestii ? Ai baut vin stricat sau ce e cu tine ? Citest...

    la Stire: Zeci de mii de oameni, intr-un singur glas: "Putin, afara!" (Galerie foto & Video)
    Zeci de mii de rusi s-au adunat, sambata, intr-o piata din apropierea Kremlinului si au strigat, intr-un glas, "Putin, afara!". "Rusia va fi libera" si "Putin este un hot", au mai scandat rusii. Potrivit organizatorilor, 50.000 de oameni au iesit la ch...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Bai colhozeri

    voi radeti de aia care demonstreaza ... dar a-ti fost acolo sa vedeti cum traiesc ? Vii credeti ca daca in Moskova e bine ... gata, restu Rusiei e la fel ? Bai ... aia traiesc mai rau ca romanii in 89, si lui Putin ii arde de trimis "spioane sexy" in vest ... jocuri de KGB si alte magaruii de aste...

    la Stire: Zeci de mii de oameni, intr-un singur glas: "Putin, afara!" (Galerie foto & Video)
    Zeci de mii de rusi s-au adunat, sambata, intr-o piata din apropierea Kremlinului si au strigat, intr-un glas, "Putin, afara!". "Rusia va fi libera" si "Putin este un hot", au mai scandat rusii. Potrivit organizatorilor, 50.000 de oameni au iesit la ch...
    Arata cele 2 raspunsuri la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Si cand Iranul o sa iti ca-ce ...

    ... o nucleara in ograda, si iti contamineaza fanul pentru vaci si boi ... atunci sa mai vorbim de acefalitate. Sa nu luam in considerare faptul ca "prezidentu'" iranian a fost si terorist in trecut, si ca Ali Kameney, lideru spiritual ... daca s-ar putea le-ar scoate la femei si ochii in numele re...

    la Stire: Iranul blocheaza ambasada virtuala a Statelor Unite
    Autoritatile iraniene au blocat un site american, care functiona asemenea unei ambasade virtuale a Statelor Unite, cu aceasta masura cenzura izoland tot mai mult Iranul, chiar si la nivel de interactiune online. Guvernul Statelor Unite a lansat ambasad...