Intrari recente

  • redus

    Nu ma asteptam ca Sova sa spuna ceva rational pentru ca este prea redus mintal.

    la Stire: Sova: Nu ma astept ca Iohannis sa citeasca proiectul de lege al amnistiei si gratierii. E in romana
    Fostul purtator de cuvant al PSD Dan Sova spune ca nu se asteapta ca presedintele PNL si candidat ACL la prezidentiale, Klaus Iohannis, sa citeasca proiectul de lege al amnistiei si gratierii, "mai ales ca este in limba romana". "Legea amnistiei si gra...
  • dom` profesor

    Are dreptate dom` profesor, o sa vina vremea sa fure fara nicio frica. Numai sa iese Victor Copiuta prezident.

    la Stire: Sorin Oprescu, audiat de procurori: O sa treaca si moda asta a primarilor luati de DNA (Video)
    Primarul general al Capitalei, Sorin Oprescu, a declarat, la iesirea de la DNA, unde a fost audiat ca martor intr-un caz de coruptie, ca la un moment dat nu vor mai exista primari acuzati de coruptie. "Eu cred ca, ca orice moda care vine, o sa treaca s...
  • post scriptum

    Pacat ca platim TVR-ul care nu este capabil sa transmita un eveniment sportiv de o asemenea anvergura si mandrie pentru romani. Pe timpul lui Ceausescu se transmiteau live toate meciurile lui Nastase si Tiriac. Gaura asta neagra din massmedia ne consuma banii de doua ori, o data de la abonament iar ...

    la Stire: Simona Halep, prima reactie dupa infrangerea de la Wimbledon: Cat de grava e accidentarea
    Simona Halep a vorbit despre infrangerea suferita joi in semifinalele turneului de la Wimbledon. Sportiva noastra a recunoscut ca accidentarea suferita in primul set, cand s-a lovit la glezna, i-a afectat jocul, astfel ca a pierdut disputa cu Eugenie B...
  • o sportiva minunata

    Ce minunatie de fata avem. Simona este cel mai bun produs romanesc al momentului. Frumoasa, modesta, sportiva exceptionala, stapanire de sine admirabila, eleganta, caracter puternic si frumos. Jos palaria in fata ei.

    la Stire: Simona Halep, prima reactie dupa infrangerea de la Wimbledon: Cat de grava e accidentarea
    Simona Halep a vorbit despre infrangerea suferita joi in semifinalele turneului de la Wimbledon. Sportiva noastra a recunoscut ca accidentarea suferita in primul set, cand s-a lovit la glezna, i-a afectat jocul, astfel ca a pierdut disputa cu Eugenie B...
  • da

    Aveti perfecta dreptate. Ponta este mult mai profund si rational in exprimare iar Zgonea este de-a dreptul sclipitor. Vai s-amar de ni.

    la Stire: Antonescu: Avem probleme de memorie. Am rupt pagini intregi de istorie si am bagat altele false
    Crin Antonescu a vorbit, marti, despre importanta istorica a Senatului, una din institutiile fundamentale ale Romaniei, dar a tinut sa sublinieze ca este de datoria membrilor actuali ai Parlamentului sa il faca "eficient si credibil". Declaratiile au f...
  • Felicitari

    Bravo domnule Belu! Ai facut ceea ce trebuia. Nu te poti regasi intre toti doctorii din sport si politica. Vine un anonim , fara rezultate, fara notorietate-dar dottore- si castiga detasat. Incepe era PSD in sport. Totul se va usca. Incompetenta va fi regula generala. Traiasca cei cu titlu de "dotto...

    la Stire: Octavian Bellu si-a anuntat demisia: Da, ati inteles bine!
    Octavian Bellu a anuntat ca va renunta la functia de antrenor al nationalei feminine de gimnastica a Romaniei. Suparat ca a pierdut alegerile pentru presedintia COSR, Bellu a luat o decizie radicala. "Nu voi mai fi antrenorul nationalei de gimnastic...
  • jalnic

    Felix tipa: sa vina securitatea, ca asa a fost invatat.

    la Stire: Dan Voiculescu cere procurorului general sa ancheteze DNA in cazul judecatorului Mustata
    Dan Voiculescu a sesizat procurorul general al Romaniei si Ministerul Justitiei cu privire la inceperea urmaririi penale a judecatorului Stan Mustata pentru fapte de coruptie, cerand anchetarea DNA cu privire la aceasta decizie a procurorilor. Judecato...
  • nastase

    La pregatirea lui considera ca judecatoarele trebuiau sa fie fotbaliste, ca sa inteleaga fenomenul. Daca era judecat un tractorist, in aceeasi logica trebuia sa fie tractoriste. Ameninta ca pleaca din tara. Pai sta aici ca poate sa fure nepedepsit? Gica m-a facut sa ma simt mandru ca roman cand era ...

    la Stire: Ipoteza in cazul arestarii lui Gica Popescu: "Cineva l-a vrut acolo"
    Fostul jucator de tenis Ilie Nastase a lansat o ipoteza noua in cazul arestarii lui Gica Popescu. Nastase a contestat decizia si a spus ca este posibil ca Popescu sa fi fost arestat la comanda. "Ce treaba au fetele astea (judecatoarele - n.red.) sa-i d...
  • oratanii

    Asa a zis si porcul, dupa care s-a lasat pe spate sa fie scarpinat. A mai spus odata ca PSD-ul de mutl negociase cu Basescu. Vai s-amar de noi cu asemenea creaturi care ne mananca zilele si banii.

    la Stire: Ilie Sarbu: Avem protocol semnat cu UDMR. Daca pleaca, PNL nu mai inseamna nimic
    Liderul senatorilor PSD, Ilie Sarbu, a declarat marti, la Palatul Parlamentului, ca PSD a semnat deja un protocol cu UDMR si i-a avertizat pe liberali ca daca ies de la guvernare "nu mai inseamna nimic". Ilie Sarbu a mai afirmat si ca USD are majoritat...
  • Mupetii

    Cie doi Mupeti(Ponta si copilul Varanului) sunt atat de jegosi prin afisarea unor asemenea poze inat il depasesc cu mult pe celebru lor mentor Bombonel(care isi plimba familia pe la toate televiziunile). Ce putin creier au Mupetii , cred ca prostesc natiunea prin golanii.

    la Stire: Pelerinaj la Ghita Ciobanul: Dupa Ponta, l-a vizitat si Daniel Constantin
    Daniel Constantin, presedintele Partidului Conservator, a calcat pe urmele premierului Ponta, mergand duminica in vizita la Jina, in judetul Sibiu, unde s-a fotografiat Ghita Ciobanul, vedeta unei serii de reclame pentru o cunoscuta companie de telefonie ...