Intrari recente

  • capitalismul actual e pe duca

    multi habar nu au de asta si au sperante ca in viitor va fi mai bine va fi o societate dezvoltata cu locuri de munca si pensii pentru toti,bla bla bla,multi chiar cred ca in romania se va intampla asa ceva,moartea mintii hahahaha,nu se va intampla nimic din asta din pacate in urmatorii ani tari ca s...

    la Stire: Suntem amenintati de renasterea strigoilor unui trecut intunecat Interviu cu Daniel Daianu
    Daca lucrurile se vor deteriora economic mai mult in Europa, nu vor fi numai proteste de strada, greve. Poate fi pus in discutie procesul democratic. Romania depinde de ce se intampla in Europa si, daca nucleul dur al UE nu isi va reveni, va fi greu, aver...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • super tare

    hahahaha,pai da cum poate nimici acest pnl format din doua bucati pe ponta,pai e simplu,ori ies sute de mii de oameni pe strada si cer demisia guvernului,lucru imposibil ,zero barat,sau o iau pe fiecare parlamentar de la ppdd sau unpr si prin santaj sau trafic de influenta ,promitant marea cu sarea ...

    la Stire: Predoiu: Avem mandat sa nimicim Guvernul Ponta. Cum vede PNL lista de ministri
    Catalin Predoiu, prim-vicepresedinte al PNL, a dezvaluit ca, la finalul lunii ianuarie, opozitia ar putea avea un draft al programului de guvernare, pe care noul PNL il va prezenta public. Predoiu, desemnat ca premier din partea noului PNL, este de par...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • acl nici nu era pregatit sa castige

    iohanis a castigat datorita manipularii mizerabile si securiste a agentului acoperit bogdan rares care a instigat si a pros tit pe aia din diaspora in ultimul hal si continua sa instige si acum ca oamenii sa iese pe strada si sa deie jos pe ponta,mizerabil,proiectul ala iohanis e o gluma,in spatele ...

    la Stire: Ne adoram presedintii. Vulnerabilitatea lui Iohannis. Victoria, ca o lovitura in plex Interviu
    Klaus Iohannis va avea probleme sa indeplineasca cele mai mari asteptari, care nu tin de atributiile sale, si va contabiliza lucruri pe care nu le controleaza direct, gen prestatia premierului, afirma sociologul Barbu Mateescu. Intr-un interviu acordat...
    Arata cele 2 raspunsuri la acest comentariu
  • Fatuca a dat rau in bara ,hahahaha

    daca ramanea in america filozof ramanea,hahahahaha,in romania nu o sa fie nici o schimbare importanta in urmatorii 50 de ani,si asta nu are de a face nimic cu ponta sau iohanis pe care unii privesc ca pe o mesia ,hahahaha,mesia nemteasca care va face ce?poate ne invata cum faci sase sapte case din m...

    la Stire: DJ-ita care a dat America pe Romania: Am stiut ca schimbarea a venit! Interviu
    Bianca Linta este romanca, insa ultimii zece ani i-a petrecut la New York, unde a imbratisat si cariera de DJ. Recent, aceasta s-a intors in tara si reinvata sa traiasca printre romani. Asta pentru ca diferentele sunt enorme, spune ea. Cum se vede Roma...
  • apa de ploaie

    cea mai mica problema e asta cu incalzirea ,mult mai mare dezastru este ca populatia planetei creste exponential ,si ca sistemul capitalist actual globalizat e pe duca, in moarte clinica ,nu produce numai somaj si mizerie sociala ,90 la suta din averea de pe planeta e in mana a 2 la suta din populat...

    la Stire: Ne asteapta un dezastru, iar noi ne facem ca nu-l observam
    Gazele cu efect de sera au atins in ultimul deceniu un nivel ingrijorator, iar astazi ele ating volume cu 15% mai mari decat in 1990. De altfel, nu-ti trebuie prea multe cunostinte ca sa observi ca iernile noastre sunt din ce in ce mai "dulci", ca Damb...
  • hahahaha,ala ar mai fi un guvern la schimbarii in bine

    adunatura aia de pedelaci smecheri si corupti care au nenorocit tara in timpul lui boc cu cei din pnl plus trupa lui udrea,cireasa de pe tort ,e superb,merita sa stai la coada la vot pentru o astfel de schimbare,hahahaha,pro stie pe toate liniile ,poate o aleg sef pe orban si cuplul orban si blaga v...

    la Stire: PNL a ajuns cel mai mare partid din Romania! E pregatit?
    Un sondaj Inscop publicat in aceasta saptamana anunta ca PNL ar atinge o cota de 41 de procente in cazul in care s-ar organiza alegeri parlamentare. Cu alte cuvinte, liberalii ar castiga confruntarea electorala cu PSD (38%) si ar putea forma un nou guvern...
  • daca va veni ACL

    aia probabil o sa taie din salarii si vor da afara zeci de mii de bugetari,asta e politica lor ,am vazut asta cu basescu si boc ,deci stirea de mai sus nu e chiar asa dramatica hahahaha

    la Stire: Guvernul ingheata salariile bugetarilor si in 2015 - Care sunt exceptiile
    Salariile bugetarilor de anul viitor vor fi inghetate la nivelul de la finalul acestui an, exceptati urmand sa fie profesorii, ale caror salarii vor fi majorate in doua transe, cu "pana la 5%" din martie si tot cu "pana la 5%" din septembrie, dar in anumi...
    Arata cele 3 raspunsuri la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    nu am nici o frustrare frate

    plus la anu eu ma mut definitiv din tara,deci voi fi si eu "diaspora" hahaha ,dar nu imi place prostia umana,acesti "frati de ai nostrii " din diaspora au fost manipulati in ultimul hal de niste smecheri ,gen rares bogdan ziarist de doi bani,ei au crezut ca daca iese "neamtul" care a facut sase vilo...

    la Stire: Mesajul romanilor din SUA si Canada: Ce le cer guvernantilor de la Bucuresti
    Mai multi romani din SUA si Canada au semnat un apel catre guvernantii de la Bucuresti in care arata ca, odata cu alegerile prezidentiale din 16 noiembrie, perioada post-Ceausescu s-ar fi incheiat, iar guvernantii de la Bucuresti trebuie sa urmareasca noi...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    hihihihi

    practic de 20 de ani artele martiale ,in ultimii zece ,mai ales wushu ,wing chun, si "cireasa de pe tort" tai chi (combat) ,ai cam gura mare,hai ,facem o lupta? asa friendly cum facea si mircea badea cu motociclistul ala luptator,,daca vrei te las sa folosesti si aparatori eu fac fara,nu vorbi in go...

    la Stire: Culturistul care traieste pe strazi - vezi cum isi face antrenamentele (Video)
    Jacques Sayagh duce o viata cel putin neobisnuita. Barbatul nu are o casa si locuieste pe strazile din Paris, insa asta nu-l opreste sa-si faca rutina zilnica de exercitii, chiar in public. "Nu vreau sa locuiesc intr-un apartament mic. Oamenii nu intel...
  • hihihi,in momentul de fata

    presedintele real al romaniei este DNA,restul povesti pentru do bi toci ,zici ca tara asta e in asediu,in fiecare dimineata razii uriase mascati peste tot,anchete peste anchete,arestari masive ,atmosfera de razboi frate ,unde nai ba ati vazut asa ceva intr o tara civilizata?daca asta e democratie eu...

    la Stire: Ponta face cum ii spune DNA: Ordonanta de urgenta pentru controlul judiciar (Video)
    Premierul Victor Ponta a anuntat ca Guvernul va adopta miercuri ordonanta de urgenta prin care controlul judiciar va putea fi dispus pe o durata de 60 de zile si prelungit ulterior. Ponta a precizat ca ministrul Justitiei Robert Cazanciuc "a prezentat ...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu