Intrari recente

  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    dar...

    ...de gaozar ce zici!

    la Stire: Banel: Sunt mandru ca sunt tigan
    Recent transferat la gruparea franceza AS Saint Etienne, Banel Nicolita nu se teme sa isi recunoasca etnia in public. Chiar daca francezii au o adversitate arhicunoscuta in ceea ce ii priveste pe rromi, fostul mijlocas al Stelei se declara mandru de et...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • farsitul lor...

    ...cu tine primul"inainte mars"! Mititelule nici nu stii,cat de mic,etc.etc!Daca aveai minte dar n'ai! Orice colos cu picioare de lut,mai devreme sau mai tarziu se prabuseste!!!!!!

    la Stire: Mititelu anunta sfarsitul lui Mircea Sandu si Mitica Dragomir
    Adrian Mititelu, patronul Universitatii Craiova, anunta ca sefii fotbalului romanesc, Mircea Sandu si Dumitru Dragomir, nu vor mai rezista in functii decat un an. Mititelu sustine ca Sandu si Dragomir ar putea ajunge chiar dupa gratii din cauza retogra...
  • Doar...

    ...fiintele rationale au ceva probleme cu teama!Basescu n'are!Ce n'are? Frica de Baselu le este tiganilor din piata de vechituri din Tg.Jiu.Acolo el ar fi perfect pentru a fi seful pietei!

    la Stire: Cui i-e frica de Traian?
    Penibil momentul intonarii imnului national de catre Marcel Pavel, la meciul cu francezii. Brusc, numele "Traian" a devenit semnalul la care masele s-ar putea trezi fluierand sau, dupa caz, huiduind. Marcel Pavel spune ca varianta pe care a cantat-o in...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Ei,hai!!!!!

    ....ca sunteti carcotasi!Si pe langa si otraviti!!!! Pai sariti ca....ciocli pe Rovana fara sa vedeti traversa din "farurile" lui TRU? Asta pe "uscat" - ca daca face o noapte cu Baselu,atunci sa vedeti "proiectoare".- Hai,la munca!!!!!!

    la Stire: Rovana Plumb: Traian Ungureanu inexistent in PE, pe primul loc la aberatii
    Rovana Plumb, europarlamentar PSD, il critica pe colegul sau, europarlamentarul PDL Traian Ungureanu, pentru lipsa de activitate, dar si pentru afirmatiile facute de acesta la adresa USL, pe care le califica drept "aberante si fara temei". "Este incali...
  • Carcotasi!

    Este suficient pentru parafarea atitudinii unora!A unora!!!! Bravo domnule Oprescu!Acum prefectul s-a pus sa invete imnul ca sa nu fie prins de camerele video ale lui Franariu cu copiute!!!! Daca ma intrebati pe mine, va spuneam sa puneti sa interpreteze imnul pe Raluca Troscanu,ca asta se desteap...

    la Stire: Oprescu: Sunt curios daca prefectul stie toate versurile imnului national
    Primarul Capitalei, Sorin Oprescu, crede ca amenda data de Prefectura lui Marcel Pavel este mult prea aspra si se intreaba daca prefectul Capitalei, Mihai Cristian Atanasoaei, cunoaste toate versurile imului national. "Nu cred ca afost un incident prov...
  • Corect!

    Schimbati abordarea ca v-ati facut de...portocaliu! Basesti mai proaspeti nu rasuflati,fluturi mai tineri nu mincinosi care sting lumina,etc.etc.dar ce ma bucura este ca baselu recunoaste ca sunt expirati! Alooo!Sanepidu se aude? Neaparat interveniti cu Ghilotina!!!!!!

    la Stire: Basescu: Nu pacaliti pe nimeni daca schimbati culoarea PDL, trebuie sa schimbati abordarea
    Presedintele Traian Basescu a afirmat duminica, la Scoala de Vara a tinerilor din PDL, ca schimbarea din partid trebuie sa fie una de abordare, si nu doar de culoare, pentru ca astfel "nu pacalesc pe nimeni", subliniind si necesitatea promovarii oamenilor...
  • Degeaba!

    Cand vorbeste Pinochio la scoala de vara,toti invataceii trebuie sa-si ia notite!In fata lor se afla mincinosul sef de la Cotroceni care a demisionat in...a iesit cu regularitate in piata,a tras in tepe,gogosi,gogosi.... Te-au "citit"fraierii domnule,au inceput sa te huiduie,sa te fluiere,erai un "...

    la Stire: Traian Basescu: Nu voi mai activa in viata politica la finalul mandatului de presedinte
    Presedintele Traian Basescu a declarat, duminica, la Eforie Nord, unde se desfasoara lucrarile Scolii de vara a OT-PDL, ca nu va mai activa in viata politica romaneasca dupa ce-si va incheia cel de-al doilea mandat de presedinte. Traian Basescu a infir...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Daca...

    ...citeste Baselu comentariul tau,pe Boc il asteapta niste picioare in .ur sa faca hemo.....la cap. Pai isi permite el sa-l contra pe Zeus!

    la Stire: Basescu, despre raportul pensionari-salariati: O bomba cu ceas ucigasa
    Presedintele Traian Basescu a afirmat ca raportul dintre pensionari si salariati este unul "ucigas pentru evolutia viitoare a Romaniei", o "bomba cu ceas" care ticaie in actuala situatie macroeconomica a Romaniei. Declaratia a fost facuta duminica, int...
  • Este!

    Cea mai mare catastrofa economica pe capul Romaniei este Baselu si guvernul clocit de el iar situatia in care ne aflam li se datoreaza in totalitate.Din tartacuta lui nu mai "ejacu.leaza"alte idei,a facut o fixatie de paranoic pe pensionari desi raspunsul cu numarul si cine la facut asa mare se stie...

    la Stire: Basescu, despre raportul pensionari-salariati: O bomba cu ceas ucigasa
    Presedintele Traian Basescu a afirmat ca raportul dintre pensionari si salariati este unul "ucigas pentru evolutia viitoare a Romaniei", o "bomba cu ceas" care ticaie in actuala situatie macroeconomica a Romaniei. Declaratia a fost facuta duminica, int...
  • Si sa nu uit!

    Neaparat introdus in circuit Intercontinentalul! De la inceput se anunta un mare faaas!

    la Stire: Circuitul Rosu al Elenei Udrea ar trebui sa includa fostele lagare si sediile Securitatii
    Seniorul liberal Dinu Zamfirescu considera binevenita ideea unui circuit turistic al comunismului, avansata de ministrul Elena Udrea, dar ii sugereaza acesteia sa includa in traseu principalele centre de detentie comuniste, dar si unele sedii ale Securita...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu