Intrari recente

  • OF OF !!!!!

    Libianul din Liban.....Libanezii sunt din Libia???? of,fo mama ei de informatie....good job!!

    la Stire: Hezbollah a trimis un terorist sa deturneze un avion in Romania - Presa canadiana
    Hezbollah, organizatia acuzata de oficialii occidentali ca s-ar afla in spatele atentatului terorist din Bulgaria, a incercat sa dea lovituri similare si in Romania, potrivit unor informatii aparute in presa canadiana. Jurnalistii de la National Post s...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • pt. F.A.Q. 19:27.....olandeziiI....hahahha!!!

    general ip information IP: 89.149.9.14 decimal: 1502939406 hostname: 89.149.9.14 ISP: ines group srl organization: infra-aw services: none detected type: assignment: static IP blacklist: geolocation information country: romania state/region: bucuresti city: bucharest latitude: 44.4333 longitude: 26....

    la Stire: Infrangerea de etapa a Elenei Udrea (Opinii)
    Saga desemnarii cabinetului Ungureanu a marcat o spectaculoasa reasezare a raporturilor de forte din PDL. Garda veche a revenit in forta si pentru prima data a marcat o victorie importanta impotriva Elenei Udrea. Luni seara, doamna Udrea era ferm convi...
  • pt. F.A.Q. ora 19:27 ....ba 'priceputilor'...olandeziiii...hahahaha

    General IP Information IP: 89.149.9.14 Decimal: 1502939406 Hostname: 89.149.9.14 ISP: iNES GROUP SRL Organization: INFRA-AW Services: None detected Type: Assignment: Static IP Blacklist: Geolocation Information Country: Romania State/Region: Bucuresti City: Bucharest Latit...

    la Stire: Infrangerea de etapa a Elenei Udrea (Opinii)
    Saga desemnarii cabinetului Ungureanu a marcat o spectaculoasa reasezare a raporturilor de forte din PDL. Garda veche a revenit in forta si pentru prima data a marcat o victorie importanta impotriva Elenei Udrea. Luni seara, doamna Udrea era ferm convi...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    ACUMA SUNT SIGUR.....

    .... TE-AI DAT DE GOL( BAI VIRUSULE)... ESTI TU BOUREANU..DAAAAA TU ESTI!!! DUPA VOCABULARUL DE PERIFERIE PE CARE-L AI DOAR TU POTI FI. AI GRIJA CA VLADESCU I-TI PREGATESTE INCA O SURPRIZA. SA TRAIESTI CUM POTI!!!! HAI NOROC.... LA BARBATI, CA CU MUIERILE NU LE AI.

    la Stire: Marea nerusinare
    Intre faptele si vorbele fruntasilor PD-L se casca o prapastie tot mai adanca pe zi ce trece. Aproape ca nu exista regula sau principiu de care democrat liberalii sa nu se dezica cel putin o data, partial sau total, dupa ce s-au agatat de ele in campanie....
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    PT. ION DIN CHICAGO

    .....SI ASTA II DOAR INCEPUTUL. ASTIA ORANJE SUNT CAPABILI SA SE SFISIE CA SACALII, DAR LAS CA II MISTO. POLITICA CE O FAC II DUPA CHIPUL SI ASE MANAREA TATUCULUI SI MAMICII.....TRAIENEL SI ELENA. DONEZ CETATENIE ROMANA CA AM TOT INCERCAT SA O VIND, DAR NICI SOM...

    la Stire: TV Ziare.com - Prigoana: Preda sa comenteze cand va candida uninominal
    Candidatul PD-L pentru un loc de deputat in Colegiul 1, din Capitala, Honorius Prigoana, a declarat miercuri la Televiziunea Ziare.com ca europarlamentarul democrat liberal, Cristian Preda, sa ii comenteze candidatura atunci cand va candida si el uninomin...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    VASI GRESESTI......

    ...FARA NUTI VIATA E PUSTIU!!!!! IAR IN ALTA ORDINE DE IDEI NULITATILE SUNT CARACTERISTICE GASTII ORANJE. IAR PT. A MA CONTRAZICE HIMSELF DOAR O NULITATE NU E NUTI.... SA FURI IN HALUL ASTA????!!!!!! NULITATILE ADEVARATE SUNT AIA 5 MILIOANE DE IRESPONSABILI CARE ...

    la Stire: Vor bloca democrat-liberalii drumul Elenei Udrea spre Cabinetul Boc III?
    Premierul desemnat joi de presedintele Traian Basescu, Emil Boc, a anuntat, inainte de negocierile cu reprezentantii grupului minoritatilor, ca in Colegiul Director al PD-L votul pentru ministri noului Guvern va fi secret. "PD-L si UDMR vor trebui sa-s...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    PT. KALASNIKOV

    ...TARANE, TRAIESC INTR-O CAPITALA EUROPEANA ROMA, DAR PT. TINE ESTE GREU SA INTELEGI CUM PU.TE O ROMANIE ORANGE, DE AIA PREFER SA NU TREC FRONTIERA SI SA MA INTILNESC CU CEI DRAGI INTR-UN ORASEL DE GRANITA DIN UNGARIA.PLUS CA MIE FRICA PT.COPILUL MEU SA NU FI...

    la Stire: Rezultate finale alegeri prezidentiale: Basescu ramane presedinte - 50,33%
    Traian Basescu a fost votat de 50,33% dintre alegatori, in timp ce Mircea Geoana a primit 49,66% din sufragii, potrivit rezultatelor provizorii finale anuntate de BEC. Ziare.com va tine la curent pe parcursul zilei cu rezultatele oficiale anuntate de B...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    SA-TI SPUN.......

    ...E NORMAL IO ASTA AM CAPATAT O GALEATA PORTOCALIE CU OLOI RAFINAT DE FLOAREA SOARELUI SI O MAI FO IN GALEATA PORTOCALIE UN PAC DE BOMBOANE DE ALEA TARE BUNE, DAR M-O PACALIT AIA, CA LUI VECINII MEI LE-O DAT CITE 50 DE RON CA IEI LE-O DUS POZE CU STAMPI...

    la Stire: Rezultate finale alegeri prezidentiale: Basescu ramane presedinte - 50,33%
    Traian Basescu a fost votat de 50,33% dintre alegatori, in timp ce Mircea Geoana a primit 49,66% din sufragii, potrivit rezultatelor provizorii finale anuntate de BEC. Ziare.com va tine la curent pe parcursul zilei cu rezultatele oficiale anuntate de B...
    Arata cele 4 raspunsuri la acest comentariu
  • SI ALTII...

    ...FARA BASESCU MAREA BRITANIE NU AR FI AVUT REGINA, PUTIN NU AR FI AJUNS UNDE ESTE, DE OBAMA NICI NU ARE ROSTA SA MAI VB., FARA BASESCU ERA UN ZERO BARAT. SI TOT FARA BASESCU GAINILE DI EUROPA NU AR MAI FI FACUT OUA. SI TOT DATORITA LUI BASESCU FII-SA ...

    la Stire: Anastase: Nominalizarea lui Ciolos drept comisar este si victoria lui Traian Basescu
    Presedintele Camerei Deputatilor, Roberta Anastase, a declarat luni, dupa intalnirea cu Dacian Ciolos, nominalizat pentru functia de comisar european pentru agricultura, ca victoria acestuia este una a diplomatiei romanesti, dar si una a presedintelui Tra...
  • LUI BOBBY 23...

    ...TE VAD INTREG LA CAP....CE *** CU UNUL CA EL PRIN STRAINATATI TREBUIE SA MAI FACA ASTIA CEVA SERVICII SPECIALE ANTICORUPTIE SI ANTINEPOTISM, SI LE PLATESC SI EU TAXE SI IMPOZITE. ASA CA PREFER SA STEA ACOLO IN ROMANIA SI SA CONTINUE "MARIEL REFORME", CA O...

    la Stire: Rezultate alegeri: Basescu a castigat in diaspora cu peste 50%
    Traian Basescu a castigat cu peste 50% alegerile de duminica din diaspora, fiind urmat de Crin Antonescu si, pe locul trei, de Mircea Geoana, au declarat, luni dimineata, surse politice din randul observatorilor acreditati la aceste alegeri. Potrivit a...