Intrari recente

  • Plagiat Ponta

    Ponta a plagiat grosolan 113 pagini.Acest lucru este inadmisibil.

    la Stire: Plagiatul lui Ponta. Despre rusinea unui om si a unei tari (Opinii)
    Partea juridica a scandalului plagiatului lui Victor Ponta s-a incheiat prin decizia ICCJ care a respins solicitarea de redeschidere a urmaririi penale. Nu e nimic de comentat intr-o hotarare a Inaltei Curti si motivarea ne va lamuri in privinta argumente...
  • PNL

    Este corecta viziunea PNL-ului cu privire la PSD atata timp cat ei au fost inlaturati si proiectul USL suspendat. In conditiile in care Ponta, adversar declarat al lui Basescu doar la trusturile de presa, se aliaza tot mai mult cu "dusmanul" sau politic prin numirea in functiile "cheie" ale oamenilo...

    la Stire: Ponta, despre Transnistria: Guvernul de la Chisinau trebuie sprijinit, orice atac sprijina comunistii
    Guvernul pro-european de la Chisinau trebuie sprijinit si Romania are interesul sa sprijine acest guvern deoarece orice atac impotriva sprijina comunistii, a afirmat premierul Victor Ponta, aflat la Atena, raspunzand astfel unei intrebari privind situatia...
  • PNL

    Este corecta viziunea PNL-ului cu privire la PSD atata timp cat ei au fost inlaturati si proiectul USL suspendat. In conditiile in care Ponta, adversar declarat al lui Basescu doar la trusturile de presa, se aliaza tot mai mult cu "dusmanul" sau politic prin numirea in functiile "cheie" ale oamenilo...

    la Stire: Ponta presedinte, Iohannis premier, formula dorita de o treime dintre romani - sondaj INSCOP
    Perechea Ponta-Iohannis, in formula presedinte-premier, are cea mai mare popularitate in randul romanilor, in comparatie cu alte tandemuri posibile, potrivit unui sondaj INSCOP. Binomul Victor Ponta presedinte-Klaus Iohannis premier e vazut ca de succe...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Ponta

    Este corecta viziunea PNL-ului cu privire la PSD atata timp cat ei au fost inlaturati si proiectul USL suspendat. In conditiile in care Ponta, adversar declarat al lui Basescu doar la trusturile de presa, se aliaza tot mai mult cu "dusmanul" sau politic prin numirea in functiile "cheie" ale oamenilo...

    la Stire: Ponta regreta atacul lui Antonescu: Ma bazez pe cei care nu uita cine e adversarul Romaniei
    Presedintele PSD, Victor Ponta, a sustinut ca regreta afirmatiile facute de liderul liberal Crin Antonescu, care a afirmat ca adversarul politic al PNL va fi PSD, si nu Traian Basescu. "Regret aceasta credinta a lui Crin Antonescu! Eu ma bazez in conti...
  • Pnl

    Este corecta viziunea PNL-ului cu privire la PSD atata timp cat ei au fost inlaturati si proiectul USL suspendat. In conditiile in care Ponta, adversar declarat al lui Basescu doar la trusturile de presa, se aliaza tot mai mult cu "dusmanul" sau politic prin numirea in functiile "cheie" ale oamenilo...

    la Stire: Ponta regreta atacul lui Antonescu: Ma bazez pe cei care nu uita cine e adversarul Romaniei
    Presedintele PSD, Victor Ponta, a sustinut ca regreta afirmatiile facute de liderul liberal Crin Antonescu, care a afirmat ca adversarul politic al PNL va fi PSD, si nu Traian Basescu. "Regret aceasta credinta a lui Crin Antonescu! Eu ma bazez in conti...
  • PNL

    Este corecta viziunea PNL-ului cu privire la PSD atata timp cat ei au fost inlaturati si proiectul USL suspendat. In conditiile in care Ponta, adversar declarat al lui Basescu doar la trusturile de presa, se aliaza tot mai mult cu "dusmanul" sau politic prin numirea in functiile "cheie" ale oamenilo...

    la Stire: Ponta, catre PSD: Ramaneti in relatii bune cu liberalii, dupa 25 mai vom fi din nou impreuna
    Presedintele PSD, Victor Ponta, le-a spus, luni, membrilor conducerii PSD, reuniti in sedinta BPN, sa ramana in relatii bune cu liberalii pentru ca dupa 25 mai, respectiv dupa alegerile europarlamentare, vor fi din nou impreuna. "Va rog pe toti sa tran...
  • ....

    in perioada celor de la pnl am duso decent..acum nu ne mai vedem de datorii nu imi vine sa cred ca ne-am facut-o cu mana noastra ca l-am ales pe marinarul chior..

    la Stire: Si totusi mai exista liberali in PNL (Opinii)
    Intr-una din percutantele sale opinii scrise, Mircea Cartarescu isi exprima, asa cum numai el stie, naduful ca si liberalii ne-au parasit lasand corabia treburilor publice in tara numita Romania sa rataceasca intr-o nesfarsata si periculoasa deriva. De...
  • ...

    ard=pdl dar cu o alta fata.

    la Stire: Pericolul cel mare (Opinii)
    De cand urmaresc eu campanii electorale, si nu sunt ani putini, o campanie mai neinspirata, mai palida, mai obosita decat aceea pe care o face ARD anul aceasta nu cred ca am vazut. Alianta de dreapta pare impartita intre cei dispusi la blat cu orice p...
  • ....

    el respecta regulile dupa cum se vede chiar daca cei de la ANI sunt basisti Domnul Crin le respecta dar sa vedem ce o sa faca cei din pdl cand o sa trebuiasca sa respecte legile ca pana acum au facut legii doar sa ii avantajeze pe ei si doar pe ei..

    la Stire: Crin Antonescu, resemnat: N-avem ce face decat sa respectam legile
    Copresedintele USL, Crin Antonescu, a acuzat, din nou, ANI si Parchetul General ca sunt "institutii basiste", sustinand ca vor fi vizate de viitoarele modificari constitutionale. Pana atunci, "n-avem ce face decat sa respectam legile", a spus Antonescu. ...
  • Jos PDL

    nu ii mai suport ne-au distrus tara am 3 copii nu am loc de munca sotu mi-a murit traiesc din alocatia copiilor nenorocitule ne-ai ruinat!!!

    la Stire: UDMR le-a promis tuturor sustinere la guvernare
    Faptul ca presedintele Kelemen Hunor a exprimat disponibilitatea UDMR de a intra la guvernare dupa alegerile din 9 decembrie nu credem ca mira pe cineva. Au existat putine situatii cand Uniunea nu s-a aflat, intr-o forma sau alta, la Putere. Ceea ce am...