Vezi comentariul la care s-a raspuns

Alina a patat imaginea lui Klaus din prima zi!Rusine!

  • ...aceeasi vocalizata de la evenimentele din 2012! Traian Băsescu a ținut sîmbătă conferința de presă dedicată finelui de mandat la Cotroceni. Toate televiziunile, chiar și cele care nu-i sunt amice lui Traian Băsescu, au acordat atenție momentului, fie și pentru că a fost unul de Istorie și pentru Istorie. Cum era de așteptat, Antena 3, condusă de Dan Voiculescu de dincolo de gratii, a transformat momentul într-o sinteză între Pavel Abraham, Millițianul devenit Securist și Izaura Mondialu, analfabeta devenită vedetă. Cum îi stă bine unui maimuțoi, Mircea Badea s-a dus la Cotroceni pentru a pune la cale, în direct, omasturbare mediatică. Pe tot parcursul Conferinței de presă, postul lui Dan Voiculescu a pus pe burtieră înjurături scabroase. Cînd WC-ul pute, de atîta dat pe dinafară, omul minim civilzat nu intră, chiar dacă-l taie nevoia. Nu același lucru se poate spune despre Aliana Gorghiu, Preanumita lui Klaus Iohannis în fruntea PNL pe stil vechi. Protejata Prea Alesului a simțit nevoia unei exprimări. Drept urmare s-a dus sîmbătă seara la Latrina 3. Nu, n-a fost nevoie să se țină cu mîna de nas. Proțăpita lui Klaus Iohannis e obișnuită cu Latrina 3. Aici, în 2012, era prezentă seară de seară, pentru a legitima, din punct de vedere juridic, cu puținele sale cunoștințe de absolvent de Drept la o fabrică de diplome, Lovitura de stat USL-istă. Nici sîmbătă seara, distinsa n-a făcut altceva decît să legitimeze producțiile Latrinei audio-vizuale. Atît prin prezența sa în studio, deși pînă și burtierele puțeau, cît și prin atacarea lui Traian Băsescu, pentru că, vezi Doamne! nu l-a lăsat pe maimuțoi la o Conferință de presă unde, totuși, nu se împărțeau banane.(i.c.)

    la Stire: Un sfert de secol de iluzii pierdute
    Ce se mai poate scrie despre Revolutie dupa 25 de ani? Pare ca s-a spus tot si ca nu s-a spus nimic. Nimeni nu a explicat de ce a fost nevoie sa moara atatia oameni. Nimeni nu a explicat de ce Ion Iliescu nu a fost judecat pentru deciziile de atunci. N...
0 comentarii