Intrari recente

  • Auzi ca nu demisioneza ....

    Pai strada a-l scoate cu farasul. a-l trimite la imparatul Chitaelor. Daca refuza "basistii" a-l vor determina sa spuna adevarul pana iese MunaiGazul pe nas, iar Dragnea sa-i reigroape pe cei raposati cu preasfintitul Otho mai putin doct. , pe cheltuiala lor.

    la Stire: Ponta: L-am felicitat pe dl. Iohannis pentru victorie. Nu demisionez de la Guvern
    Presedintele PSD, Victor Ponta, l-a felicitat pe presedintele PNL, Klaus Iohannis, pentru victoria obtinuta la alegerile prezidentiale. "Le multumesc tuturor romanilor care au venit in seara asta la vot. Poporul are intotdeauna dreptate. L-am sunat pe ...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    a fost racolat, cand cineva-i

    sterge muchii. si acum se da dea presedintele. a fost unul mai mult tunator decat agent. si-a scrificat si colegu, PENTRU o lupta guevaro-mauista.

    la Stire: Modelele lui Victor Ponta (Opinii)
    Ca tanar social-democrat, Victor Ponta facuse un cult pentru Che Guevara, al carui portret il purta cu mandrie pe tricouri. Nu doar la intruniri politice. De vreme ce beneficia de admiratia colegilor si a catorva jurnalisti, ma intrebam daca tanarul re...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Tu cum manaci ..,

    kaka-o te bagi in Buda Ferrentari ga mai gross

    la Stire: Modelele lui Victor Ponta (Opinii)
    Ca tanar social-democrat, Victor Ponta facuse un cult pentru Che Guevara, al carui portret il purta cu mandrie pe tricouri. Nu doar la intruniri politice. De vreme ce beneficia de admiratia colegilor si a catorva jurnalisti, ma intrebam daca tanarul re...
  • Transilvanian nu se vindene nici nu se cumpara...

    Transilvania nici Romanii n-au cucerit-o, Turcii nu si-au bagat nasul(stiau de ce le era frica de haha Drac-ula), Rusii au incercat cu o regiune autonoma( ce vreti voi cu sange pontaco-dragneno ferentaro bolshevit, democatie ?. Cu moldova saracita ca vin delurile pe ei, sudistii care nici ei nu stiu...

    la Stire: Modelele lui Victor Ponta (Opinii)
    Ca tanar social-democrat, Victor Ponta facuse un cult pentru Che Guevara, al carui portret il purta cu mandrie pe tricouri. Nu doar la intruniri politice. De vreme ce beneficia de admiratia colegilor si a catorva jurnalisti, ma intrebam daca tanarul re...
  • Firuta mare si ninfricata

    luptatoare fanatica ISIS a PSD. mare pacoste pe romanica. atentie ce votati.

    la Stire: Dezbatere Ponta-Iohannis la Cotroceni: Firea raspunde pentru PSD - Un circ ieftin
    Gabriela Firea, purtatorul de cuvant al PSD, sustine ca propunerea facuta sambata de presedintele Traian Basescu privind organizarea unei dezbateri electorale la Cotorceni este doar "circ ieftin", menit "sa duca in derizoriu o discutie serioasa". "Echi...
  • domnule....

    Oltean din Trasilvania. cum credti ca o sa castigati,cand cei din sud si est au furat tot ce se poate, inclusiv dalele de la canalele ,stiti de care zic ?!. de la micul primar din mica comuna au trasformat casele din "chipici" in vile.

    la Stire: Iohannis nu va coabita cu Ponta! Nu vreau sa cred ca putem vorbi de tradare - Interviu cu Ioan Oltean
    Sunt absolut convins ca Tariceanu nu va fi prim-ministru niciodata cu Ponta. Pariez! Ponta are nevoie de voturile lui si e in stare sa promita orice dar promisiunea dureaza pana la atingerea scopului, afirma vicepresedinte PDL, Ioan Oltean. Intr-un int...
    Arata cele 3 raspunsuri la acest comentariu
  • Multumesc ...z.com

    ca santeti vigilenti. nici un mesaj nu scapa de voi, adevarat lingai profeionisti, cand a-ti vazut ca valul e pentru inpostr, aceeasi inpostori a-ti sarit in barca lui. lingalismul de bucle nu se desminte.

    la Stire: Cum vrea Victor Ponta sa castige
    Sunt ultima care ar spune ca angajatii din sistemul sanitar nu ar merita salarii mai mari. Cu siguranta nivelul de salarizare din Sanatate, la fel ca acela din Educatie, este nu doar rusinos, ci de-a dreptul criminal, pentru ca sta la originea plecarii di...
  • Nici in gastile...An

    de cartier nu se practica amenintatrea cu Racorea, se bat intre ei se inpca dar nu pomenesc de Gel. asta e un borfas cu o funtie superioara in zona urbiei(romania) care o patroneaza.

    la Stire: Ponta, despre raportul medical al lui Basescu: Se gandeste sa spuna ca nu suporta regimul de detentie
    Victor Ponta a comentat, joi, decizia lui Traian Basescu de a-si face public raportul medical. Potrivit premierului, acest gest reprezinta o justificare a presedintelui care "se gandeste ca daca il aresteaza, sa spuna ca nu suporta regimul de detentie"...
  • Election polls 2014 si acest ...

    Walking Dead de Carpatii , am gresit (carpatii n-au asemenea specii in fauna), e mai mult " dead from brain" decat Walking. (a se traduce a munci pentru tara). De aceea individ cu GAPS in CV/Resume. Nu are sanse sa ocupe un post decent dupa pretentia lui.Aici nu politia face ordine.comunitatea care ...

    la Stire: Victor Ponta: Traian Basescu m-a promovat, de la pisic la agent secret (Video)
    Premierul Victor Ponta a declarat joi ca priveste atacurile presedintelui Traian Basescu la adresa sa drept o promovare. "M-a promovat, de la pisic la agent secret e o promovare", a declarat Victor Ponta, la Romania Tv. Ponta, ofiter acoperit: Prima...
  • Cati dint Re..OI de la

    Z.com a-ti practicat un sport ?. In sport unul celalalt pierde. In soprtul vortru "bine documentat". \'Ratingul\' "Macati ka-ka...O cu lingura.

    la Stire: Simona Halep, reactie neasteptata in China: Renunta la lupta?
    Simona Halep, numarul doi in clasamentul WTA, a avut o reactie neasteptata in China. Sportiva noastra a fost intrebata de jurnalistii asiatici daca va reusi sa castige vreodata un turneu de Grand Slam, iar raspunsul romancei a fost unul surprinzator. ...