Vezi comentariul la care s-a raspuns

Cel mai mare mafiot ...Iliescu,dovada ie gasita in scorbura de la Poplaca!!!!!

  • 15 ani au trecut,regatul cainilor era din ce in ce mai frumos si prosper iar cainele izolat a crescut si a devenit un caine magnific dar trist si singur. Cum statea el int-o seara cu botul pe labe si plangea in camera lui apare o catelusa cu ochi albastri. Aceasta ii spune:"Eu sunt zana zanelor canine si vreau sa iti dau sfat. Sper ca vei fii intelept si ma vei asculta.Tu esti un cainedeosebit,vei vedea.Ai incredere in tine si vei descoperi multe puteri magice".Cutu nostru nu stia ce sa faca...sa creada sa nu creada. Totusi a incercat sa vada daca are destule puteri incat sa mute scaunul langa pat...dar scaunul nu l-a ascultat iar cainele a inceput sa planga.Si a plans si a fost trist vreme de o saptamana pana cand Nina zana cainilor a venit iar in vizita si l-a indemnat sa mai incerce pentru ca nu toate lucrurile reussec din prima. A incercat cainele,unpic azi,un pic maine pana cand scaunul s-a miscat.Curand a reusit sa zboare,sa se transforme in ce animal sau obiect vroia el.Putea sa faca o gramada de lucruri,inclusiv sa isi puna stiloul sa ii scrie singur . Asa ia adus in zbor pe mineri fara sa mai fie nevoie de carutele de otel. Dupa ce a invatat sa isi controleze puterile nu s-a mai intors la familia lui,dacat dupe ce i-au romis ca-l fac vataf de onoare. Nu il interesa ca il alungasera ,da vroia doar ca lumea sa il iubeasca ca el asa stia ca e cel mai bun dintre ***.. Tatal lui nu l-a recunoscut din prima clipa,iar in momentul in care cutu nostu i-a zis cine ea,zana Nina aparu din nou.De data asta ea a povestit o profetie antica. "Acel caine nobil se innaste fara puteri si peste 15 ani le dobandeste acel caine va deveni noul rege al cainilor iar sub stapanirea lui regatul va cunoaste o dezvoltare incredibila si o evolutie pe masura"

    la Stire: Basescu: Solutia FMI mentinea cancerul din bugetul de stat
    Traian Basescu a declarat, marti seara, dupa intalnirea cu partidele parlamentare care sustin Guvernul, ca mandatul delegatiei FMI la Bucuresti a inclus cresterea TVA, cresterea impozitarii si reducerea salariilor publice, ceea ce ar fi "mentinut cancerul...
0 comentarii