Intrari recente

  • ASTA E.

    RUSINOS.Cea mai slaba echipa a avut un noroc chior Ssi doar o seara buna si iata ca "tiganii" Europewi sunt in finala.Nu credeam ca o sa tin cu Spania dar cu inericii voi tine in finala,doar nu am innebunit sa tin cu o formatie a unei tari sovine.

    la Stire: EURO 2012: Italia a invins Germania si merge in finala de la Kiev
    Echipa nationala de fotbal a Italiei a invins, joi seara, reprezentativa Germaniei, in cea de-a doua semifinala de la Euro 2012, scor 2-1, calificandu-se in ultimul act al intrecerii, ce va fi gazduit de Kiev. Intalnirea de la Varsovia a inceput excele...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • ASTA E.

    daca ar fi mers electric fence cu sunta pun pariu ca romania urca pe locul 8.acum e pe 12-13..piesa e buna,copii au cantat bine dar trebuia sa castige adormita nordica .rusia irlanda franta cipru grecia au fost chiar bune.mandinga merita un loc loc 6-7dar sa nu uitam ca aceasta formatie vine din rom...

    la Stire: Finala Eurovision: Vezi pe ce loc a iesit Romania
    Suedia a castigat detasat finala concursului Eurovision 2012, cu interpretarea solistei Loreen. Romania a reusit sa adune doar 71 de puncte cu Mandinga, clasandu-se pe locul 12. Multumita prestatiei extraordinare a reprezentantei sale, Loreen, cu piesa...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Cine e doamna?

    Condoleante.Totusi cine e aceasta femeie si ce reprezinta ea pt romani?/ce sa iti spun era soacra presedintelui.e te spanac.nu mai aveti ce posta?si lui tanta lui sile i-a murit o frunza care a cazut din plopul de linga casa...hai sa fim seriosi=pacat ca a murit un om dar ce trebuia sa mediatizati p...

    la Stire: A murit soacra lui Traian Basescu
    Soacra presedintelui Traian Basescu a murit, vineri dupa-amiaza, la Spitalul Elias din Capitala. Aurora Andrusca, mama Mariei Basescu, fusese transferata de urgenta de la Spitalul Judetean Suceava, potrivit B1 Tv. Soacra presedintelui suferea de ost...
  • ce oameni...

    Ma intreb si va intreb...ce fel de oameni sunteti sa incepeti sa jigniti si sa huliti oamenii cand nu pot sa se apere?daca era vinovat fiti sigur ca era la puscarie ca toti ceilalti.Domnule RADU CAMPEANU eu va doresc sa va faceti bine si daca prin absurd cititi aceste site-uri sa nu puneti la inima ...

    la Stire: Radu Campeanu, internat la Spitalul Fundeni
    Fostul lider al PNL Radu Campeanu a fost internat joi la Spitalul Fundeni, unde i s-a montat un stent cardiac necesar in urma unui infarct. Jurnalul National relateaza ca seniorul liberal, in varsta de 89 de ani, a ajuns la spital din cauza unor proble...
  • Comentariu inadecvat



    la Stire: Mel Gibson s-a predat politiei
    Mel Gibson s-a predat politiei, dupa ce cu cateva zile in urma instanta l-a gasit vinovat pentru vatamarea corporala a iubitei lui, Oksana Grigorieva, anunta The Sun. Mel Gibson s-a prezentat la politie unde i s-au luat amprente si i s-au facut fotogra...
  • adio

    ADIO SI N-AM CUVINTE.NU A FACUT NIMIC PT SECTORUL 6.IN PREL GHENCEA POTI SA CAZI PE STRADA SI FARA GHEATA.ESTE PLIN DE DENIVELARI.GARDURILE AU VIRFURILE ASCUTITE,DOAR DOAR SA SE RANEASCA OAMENII CA SA NU MAI SPUN DE COHORTELE DE JAVRE COMUNITARE SI DE MIZERIA DE PE STRAZI.DUMNEALUI PLANTEAZA FLORI P...

    la Stire: Cristian Poteras, trimis in judecata pentru abuz in serviciu
    Primarul sectorului 6, Cristian Poteras (PD-L), a fost trimis in judecata sub acuzatia de abuz in serviciu. Primarul este acuzat ca, impreuna cu mai multi functionari din primarie, ar fi retrocedat in 2006 ilegal mai multe terenuri din Centrul Capitalei, ...
  • adio

    Dumnezeu sa il ierte si sa il primeasca in imparatia sa.

    la Stire: Scriitorul Ion Hobana a murit
    Scriitorul Ion Hobana a murit marti seara, la Spitalul Coltea din Capitala, dupa o lunga suferinta. "Uniunea Scriitorilor din Romania si Asociatia Scriitorilor din Bucuresti (ASB) anunta cu profunda tristete incetarea din viata a cunoscutului scriitor ...
  • LOGIC

    AR FI LOGIC CA CEI DE LA PDL SA MOARA DE BUCURIE CA INCA DOI OAMENI AU CLACAT FIZIC.CEEA CE NU REUSESC PE PLAN POLITIC COMPENSEAZA PRINTR-O BUCURIE SADICA VAZAND CUM MOR OAMENI SAU CLACHEAZA. CU CIT MAI MULTI CU ATIT MAI BINE IN VIZIUNEA LOR MONSTRUOASA DESPRE VIATA. ARESTARILE DE DUPA 2014 SE APROP...

    la Stire: Adevaratul chip al PSD (Opinii)
    Reactia PSD dupa decizia instantei de a emite mandat de arestare preventiva pe numele presedintelui Consiliului Judetean Arges ne arata vechiul chip al social democratilor, asa cum il stiam de pe vremea cand partidul se incolona la Parchet in sprijinul lu...
  • DOAMNE FERESTE.

    ESTE SIMPLU CA BUNA ZIUA.UN COPIL POATE SOCOTI MAI BINE CA DVS. SUNTEM IN 2011, PARINTELE ESTE NASCUT IN 1921. CIT FACE?88 DE ANI?NU.face 90 de ani. daca nu stiti sa faceti o operatie simpla ...vai si amar.daca va considerati ziaristi interesati-va la surse sigure,nu dupa ce spune vecina din colt.ar...

    la Stire: IPS Bartolomeu, transportat inapoi in tara in stare grava - nu poate fi operat
    Mitropolitul Clujului IPS Bartolomeu Anania va fi readus in tara, luni seara, cu un elicopter medical. De asemenea, cardiologii austrieci apreciaza ca starea de sanatate a lui IPS Bartolomeu este critica si ca o interventie chirurgicala nu este indicat...
  • LA MULTI ANI.INCONTESTABIL CEA MAI BUNA VOCE A TUTUROR TIMPURILOR DIN CANTO CLASIC.

    O VOCE SENZATIONALA ,UN OM CU BUN SIMT SI UN BARBAT CU ADEVARAT FRUMOS=MISTER PLACIDO DOMINGO. LA MULTI ANI MAESTRE. KISS.

    la Stire: Placido Domingo si-a sarbatorit a 70-a zi de nastere la Madrid
    Tenorul spaniol Placido Domingo, care a sarbatorit vineri implinirea varstei de 70 de ani, a declarat ca spera sa continue sa cante pentru inca multi ani de acum incolo. Acesta si-a sarbatorit ziua de nastere cu o gala fastuoasa care a avut loc in oras...